Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek születik idén a babája?...

Kinek születik idén a babája? Hogy vagytok? Mikorra várjátok? Mi lesz a neve? Nagyon várjátok már hogy megszülessen?

Figyelt kérdés
:))) Mindenkinek Boldog Új Évet!!!
2012. jan. 1. 11:53
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%

Nekem februárban érkezik a harmadik fiam, neve még nem eldöntött! :) JÓl vagyunk, és nagyon várjuk már hogy idekint legyen!!!

És Nálad??


Buék neked is!!

2012. jan. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem érkezik idén a gyermekem, tavaly meghozta a gólya :]]]


Viszont kolléganőmért izgult az egész vállalat! Ma megszületett, de még nem tudjuk, hogy hány órakor, mert nem írta. Felhívni meg nyilván nem lenne célszerű ilyenkor. Úgyhogy... izgulunk s még találgatunk! Legkésőbb 18:30-kor kiderül az esti híradóból, hogy van-e "Új Évi babája" a vállalatnak vagy csak későbbi! :)))


BUEK és sok boldogságot!

2012. jan. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%
Mi nagyon-nagyon várjuk, májusban fog majd megérkezni, ha minden igaz, május 15. körül, első bébi! :) 21. hétben vagyunk, kislány lesz. És egyre jobban izgulok, hogy milyen lesz a szülés, szinte minden este álmodok ezzel... Boldogat Neked is! Nektek is jön a baba? :)
2012. jan. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a második baba jön, már van egy kislányunk most kisfiú lesz és az apja után Péter lesz a neve. Április 18.-án érkezik elvileg.Így hogy kisfiú még inkább várjuk, hisz ő más....ő kisfiú, kíváncsiak vagyunk mennyire fog az apjára vagy rám hasonlítani....Neked is boldog új évet! 24 hetes kismama
2012. jan. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
Hű, sok boldogságot Nektek és gratulálok a Babákhoz! Nem, nekem még nem lesz mostanában, még nem tervezem. :) A családomban születtek most babák, kisfiú is, kislány is, és most teljesen el vagyok telve velük, olyan jó látni ahogy cseperednek, olyan szépek! :)
2012. jan. 1. 12:09
 6/45 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Egy kislány és egy fiú mellé érkezik még egy kisfiú, Olivér. Császáros leszek, 2012.02.02-án veszik majd ki:)A doki mondta ezt az időpontot, nem én választottam:)

Kicsit félek a császártól, mert a lányommal elgörbült a tű, de majd csak túl leszek rajta. A férjem már most pánikol, hogy minden rendben legyen. Ő szerintem már nagyon várja, hiszen neki még nincs "igazából" fia. A fiam az első házasságomból van. Nagyon furcsa neki a kék színű ruha:D:D:D


Boldog babavárást nektek is és BUÉK!!!

2012. jan. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még van hátra 5 nap a kiírtig, úgyhogy nagy az izgalom. :) Egy kicsit fájdogál a derekam és a szokottnál lassabban mozgok. A melleim is le akarnak szakadni. De ezt a kis időt most már kibírom. :)

A neve. Három neven gondolkodunk, de még nem tudjuk, hogy mi lesz a neve. Dorottya, Johanna vagy Izabella. Nekem a Johanna tetszik ezek közül a legjobban. :)

Buék! :)

2012. jan. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Mi első babánkat várjuk idén május elejére. Kisfiú és nagyon várjuk. Márk lesz a neve. Jól vagyunk és sokat mocorgunk. :) Gratulálok minden kismamának.


22hkm

2012. jan. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első gyermekem érkezik meg Július 6.-án elméletileg! Nagyon várjuk már! A neme még titok, de ha lány, Kornélia, ha fiú, Ármin lesz! Már most nagyon szeretem!

Boldog Új Évet Nektek is!

2012. jan. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 Grófházy ***** válasza:
88%

Mi március végére várjuk a hercegnőt.

Nagyon jól vagyunk,eltekintve,hogy néha akkorákat belémrúg,hogy majd kiszakad a pocakom.

Tíriának fogják hívni

Már régóta vártuk a csodát,úgyhogy természetesen mindenki nagyon várja főleg apuci :)

Tegnap éjszaka dolgozott,és azt mondta ma reggel a BUÉK helyett,hogy minden nap újra szerelmes lesz belénk :D

Nagyon jó volt hallani

2012. jan. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!