Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó hetes kismamák, Titeket...

Utolsó hetes kismamák, Titeket nem zavarnak a folymatos telefonok, amikor mindenki kérdi, hogy vagytok, mikor kell megszülessen, meg ilyenek?

Figyelt kérdés

Én már ott tartok, hogy egyszerűen ki akarom kapcsolni a telefonomat. Már unok mindenkinek kedveskedni, hogy jól vagyok, nem, még nincs baba, persze majd szólok. Akivel beszélni akarok, az felhívom...

39 hkm.


2012. ápr. 21. 14:53
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Látom nagyon megoszlanak a vélemények. Kevesebben gondolkodnak így mint én, de ezt viszont azoknak kell elfogadni, akik úgy látják, én vagyok antiszociális, nem pedig így kiosztani az így gondolkodókat, hogy "ennyire méltassam azokat, akik aggódnak értem/értünk". Örülök neki, hogy ti így álltok hozzá a napi 100 telefonhoz, de képzeld kedves utolsó, anyukám nem él. És attól, hogy ilyen állapotban zavarna ha hívna, még ez is elfogadható lenne. Amúgy pedig aggódjanak úgy, hogy ne legyen zavaró, nekem meg sem fordult a fejemben napi szinten félórás telefonokkal zaklatni ismerős kismamákat! Inkább írtam nekik sms-t, emailt, amiben megkérdeztem, felhívhatom-e. Tudod, tapintat nevű dolog is van ezen a világon! Vagy az anyukájával beszéltem, és tőle érdeklődtem és őt kértem meg hogy adja át az üzenetemet. Van módja az aggódás kifejezésének a direkt zavaráson kívül is!
2012. ápr. 22. 17:59
 22/22 A kérdező kommentje:

Ja és én sem háklisságból csinálom amit csinálok, nekem ez a megszokott ritmusom már terhesség előttről: főzés, takarítás, mosás, bevásárlás. Ma kirándultunk egyet, jónagyot sétáltunk az erdőben és nem is vittem magammal telefont. Megkönnyebbülés volt. :)

Ha pedig valaki a szülőszobán zavarna, azt tényleg elküldeném melegebb éghajlatra. Amikor a testvérem szült, akkor is csak a sógoromat hívtam és nem 10 percenként, pedig aggódtam. De felfogtam, hogy ilyenkor nem a rokonság a fontos, hanem a baba. Utána persze jól kibeszéltük magunkat.

2012. ápr. 22. 18:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!