Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek illik, hogy a fiú...

Szerintetek illik, hogy a fiú megkérje a lány kezét ha összejött a baba?

Figyelt kérdés
Tesóméknál gólyahír van, évek óta járnak, nemrég költöztek össze, állítólag tervezett baba, de nem értem miért nem kéri már meg végre a lány kezét. A lány nem meri erőltetni. Szerintem nagyon illene végre megkérnie a kezét, csak a tesóm úgy látszik azt hiszi, a gyerek kisebb felelősség mint a házasság.
2012. ápr. 22. 17:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szóval: összeházasodva! :)

Tényleg tréfás lett :)

2012. ápr. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem illene.

Mindenhol máshogyan tekintenek a kismamára ha van férje és máshogyan ha nincs.

Tapasztaltam,mert az első gyerekem házasságban született és a második csak párkapcsolatban.

2012. ápr. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Illendosegbol nem is szabad eroltetni szerintem. Ferjemnek volt egy menyasszonya elottem, az eskuvo elott mentek szet. Negativ elmeny volt, megbanta az eljegyzest es kijelentette, hogy nem tervez ujabb eljegyzest, eskuvot, mert nincs jelentosege, nem segiti a kapcsolatot semmiben.

Elfogadtam, mert nem ereztem en sem kesztetest.

Gyermeket terveztunk, a ferjem erezte ugy, hogy eljott az ido, tehat tenyleg komoly tervei voltak, de nosulni nem akart.

Terhes is lettem, teljesnek ereztunk mindent, de a szulinapomon megkerte a kezem, mondta, hogy masra sem vagyik csak egy csaladra velem, de eskuvo nelkul nem erzi kereknek a dolgot, nem csak anya es apa legyunk, hanem ferj es feleseg. Minden felhajtas nelkul osszehazasodtunk, mert en is nagyon orultem annak, hogy igy erez es tenyleg jo igy. Evek alatt rengeteg megerositest kaptunk, erzunk hogy megis jelent valamit a hazassag es nem a papir miatt van lenyege, tenyleg olyan jo az erzes es kerek minden.

Viszont ez akkor van igy, ha nem eroltetett a dolog, hanem sajat elhatarozas.

2012. ápr. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Mi sem vagyunk házasok a párommal,pedig nálunk is óton van a babó.Már majdnem 7 éve együtt vagyunk és 4 éve együtt is élünk.Mi soha nem tartottuk fontosnak,hogy hivatalosan is összekössük az életünket és ezt nem változtatta meg az sem,hogy gyerekünk lesz.Lehet,hogy valamikor majd meggondoljuk magunkat,de biztos,hogy nem rohanunk azonnal az oltár elé,csak azért mert jön a baba.

Szerintem a testvéred is hasonlóan gondolkodik,hiszen ha eddig jól megvoltak a párjával házasság nélkül is,akkor a gyerek születése után sem a házasság lesz az,ami összetartja őket.Persze ha a lány már vágyik a dologra,akkor meg kéne beszélniük,hogy miért is vonakodik ennyire a testvéred és olyan kompromisszumot kell kötni,ami mindkét félnek és a születendő gyereknek is a legjobb!

2012. ápr. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha már tervezik az esküvőt, hogy majd a gyerek születése után megejtik, akkor már tényleg illene megkérnie gyűrűvel. De lehet ennek olyan oka is, hogy nem jött még össze a pénz egy szép gyűrűre/gyűrűpárra. Ez esetben érthető.
2012. máj. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!