Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Neketek hány gyerek az ideális?

Neketek hány gyerek az ideális?

Figyelt kérdés
És kb mennyi korkülönbséggel?
2012. ápr. 22. 18:47
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
3-4 gyereket tartok ideálisnak és 3 év korkülönbséggel. Egy gyerkőcünk már van, a tesó a 4. szülinapja után érkezik. Még őrajta is gondolkodtunk, de 3-at már végképp nem tudnánk bevállalni az anyagiak miatt. :( Ha pl. nyernénk a lottón, akkor még biztos szülnék amennyit csak bírnék, bár az sem lenne már sok, tekintve, hogy 30-on felül vagyok. :)
2012. ápr. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

3 gyereket szeretnénk :) Én 21 vagyok, párom 29. Elvileg úton van az első, nagyon remélem, de nem kiabálom el (kopp-kopp), ma teszteltem egy halvány pozit :)))

Az első kettőt 1-2 év korkülönbséggel, hogy együtt nőjenek fel :) És még egyet, ha a nagyok kb 7-8 évesek lesznek. :) Én is így nőttem fel, van két nagy nővérem, páromnak meg van egy öccse, együtt nőttek fel, és van egy 18 éves öccse :)

Így szeretnénk, reméljük így is lesz:))

2012. ápr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Nekem az előzetes elképzelésem más mint amit MOST tartok ideálisnak.

3 gyerekem van 2 év korkülönbség. Szerintem ez túl kevés korkülönbség, inkább 3-4 kellett volna. Mindenki azt mondta hogy majd milyen jól eljátszanak együtt ha kicsi köztük a különbség...hát inkább folyton egymást nyúzzák és gondolom ez később ugyanígy lesz.

Amúgy 2 gyereket tartottam ideálisnak, de mást hozott az élet és mint írtam 3-4 év különbséggel.

2012. ápr. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
3 az ideális max 10 év -minimum 3 év korkülönbséggel.
2012. ápr. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
2 gyerek 1-2 év korkülönbséggel
2012. ápr. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Most várom a 7.-et :) és 2 év korkülönbség van köztük :)
2012. ápr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

szerintem az ideális mindenkinek más. Van kinek 7 gyerek az idális mert ők úgy érzik jól magunkat-nagycsaládban.

Van akinek 1 az ideális mert a karrier mellett mondjuk nem tud többet beválalni.. neki az az ideális.

2012. ápr. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
7 gyermekes anyuka!!! Gratulálok Neked, és igazad van, gyerekekkel teljes az Élet!!!! :))
2012. ápr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Nalunk harom lenne az idealis. Ketto van nagyon kicsi korkulonbseggel, 14 honap van kozottuk es tervezetten, jo is igy. A harmadikat par ev utan szeretnenk, most ket eves a masodik es kb 5 ev kulonbseget tervezunk, de meg fiatalok vagyunk, 30 korul mindketten, igy az sem kizart hogy 7-8 evnyi korkulonbseg is lesz.
2012. ápr. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

ha az anyagi lehetőségeink korlátlanok lennének, 3 évenként szülnék, ameddig a korom engedi. akár 6-8 gyereket is el tudnék képzelni :)

2 van, vlszeg ennyi is marad :(

2012. ápr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!