Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Örülnétek, ha...

Kismamák! Örülnétek, ha kapnátok ajándékba hordozókendőt?

Figyelt kérdés
Unokatesóm babát vár, most lesz a szülinapja, és mivel szívügyem a hordozás, gondoltam veszek neki egy hordozókendőt. De tudom, vannak, akik idegenkednek tőle, nem tudom, ő hogyan áll a kérdéshez. Ti örülnétek neki? Szerintetek illik ilyet ajándékozni?

2012. ápr. 25. 12:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Aki szereti, annak tökéletes ajándék. Aki nem hisz benne, nem szereti, náluk nagy baklövés. Piát sem veszek olyannak, akiről nem tudom, hogy iszik-e pl. bort, csak azért mert én szeretem :)
2012. ápr. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Igazából azért jutott eszembe, mert nekem terhesen semmi véleményem nem volt az egészről, nem gondoltam, hogy ilyen sokan vannak, akik már várandósan tudják, hogy nekik nem kéne. Köszi még egyszer!
2012. ápr. 25. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!