Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A szex ilyen formája engedélye...

A szex ilyen formája engedélyezett terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy nem nagyon merek sexelni a párommal, mióta terhes vagyok. Arra gondoltam, hogy az anális sex talán megoldás lenne. Hiszen mégsem pont oda hatol be.

Van aki él(t) így sexuális életet terhesség alatt?

Ki mit tud erről?

Köszönöm a válaszokat?


2009. jún. 22. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem vagytok eltiltva, akkor nyugodtan szexeljetek a megszokott módon. Nem indítja be a szülést a teljesen rendben lévő terhességnél, csak ha egyébként is beindulna már.

Ha egyébként is szoktatok análisan szeretkezni, miért ne. Ha ez most újdonság lenne,a kkor vagy bejön, vagy nem. De a terhesség miatt nem kell.

2009. jún. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

nem hiszem hogy gond lenne, de a férjednek és neked ez mennyire elegendö? ha a doki nem tiltja meg szetm nyugodtan sexelhettek hüvelyesen is, amugy az análisnál az is baj lehet hogy terhesség alatt soknak kijön az aranyere, vigyázz erre azért.

32

2009. jún. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokkal jobb lenne, ha a hagyományos utat választanátok. Ne legyetek durvák és ne nyomjátok meg a hasadat. Ha nem vagy veszélyeztett, akkor így simán lehet. Az anális eleve nem túl egészséges, hiszen aranyér is lehet belőle. A terhesség eleve hajlamosít az aranyérre, szóval szerintem popsiba inkább ne...
2009. jún. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én veszélyeztetett terhes vagyok, de csak amíg az elején volt a brobléma addig (3 hét) nem lehetett, azóta azt mondta a doki nyugodtan szexelhetünk!Ha vmi van úgyis jelez a szervezeted, és nem fog jól esni!Boldog babavárást!

2009. jún. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!