Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Allergiás (pl parlagfű,...

Allergiás (pl parlagfű, pollen stb. , vagy komolyabb) kismamákat kérdeznék, hogy gondot okoz/okozott-e várandóság során?

Figyelt kérdés

UGyanúgy szedhetted az allergia gyógyszered, vagy másikat írtak, vagy tán lehetséges hogy a terhesség úgy hat hogy nem is jelentkezik?


Én nyáron néha nagyon gázul szoktam lenni, nehezen jutok levegőhöz, és sokat fújom az orrom, és nagyon lefáraszt, ha nem megyek időben orvoshoz gyógyszerért - s babán gondolkozunk, s gondolom a kicsinek sem tesz jót ha én is kínlódok. Szóvak mi a teendő vele, hogy volt?


2009. jún. 23. 11:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia

Minden szélporzós virág porára allergiás vagyok, de várandósság alatt egyáltalán nem jöttek elő a tüneteim. Minden nap ittam egy kalcium pezsgőtablettát (azt amúgy is javasolta az orvosom) anno, de ennyi, semmit nem kellett szednem (amúgy a legtöbb allergia-gyógyszert nem is lehet ilyenkor, csak a homeopátiásokat).

2009. jún. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem általában aug-oktig nagyon erősek a tüneteim. Amikor mondtam a háziorvosnak, hogy tud-e valami szedhető gyógyszert adni, azt mondta: talán inkább várni kellett volna a terhességgel, hogy ne allergiás hónapra essen..

Így aztán én nem szedtem semmit, de csodák-csodája nem nagyon volt vele gondom. Mintha a terhesség segített volna:)

Egyébként utánakérdeztem, sajnos gyógyszert semmit nem lehet szedni. Kalcium talán segít és a tengervizes orrspray, meg az a orrkenőcs, ami megfogja a polleneket.

2009. jún. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!