Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19-20 hetes kismamik. Mekkora...

19-20 hetes kismamik. Mekkora a pocitok? Mit egyek hogy hízzon a babám odabent? Eltud "veszni a medencében"? Állandóan ezen agyalok.

Figyelt kérdés
Holnap töltöm a 20. hetet és hasam meg még alig van,szinte semmi.Már olyanok járnak a fejemben hogy nagyon kicsi a baba meg ilyenek.Eddig nemérdekelt hogy mekkora a pocak,de mostmár nagyon zavar hogy nemigazán akar nőni.Mikortól várható már végre hogy jó nagy lesz?Jöv.héten megyek a dokimhoz fogok is neki szólni ezmiatt,dehát még egy hét van addig.A 18. heti uh.-n ezek a méretei:BPD:40mm.HC:138mm.AC:120mm.FL:26.Azt mondták hogy jó minden,meghát eddig ilyenekkel nem is törődtem,de gondoltam azért leírom nektek.Nagyon megköszönném ha hasonló hétben lévők írnának nekem.Ja és vega vagyok.Lehet ez az oka?
2009. jún. 24. 05:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ne aggódj, az a normális hogy középidőig nem sokat hízol, a baba még nagyon kicsi és nincs még zsírréteg sem rajta, ezért nem látványos a növekedés! Be fog indulni, lehet h csak a 25-30 hét körül lesz igazi kikerekedés, de akkor hirtelen sokat nő, meglátod. Eleve is volt rajtad súlyfelesleg vagy nagyon karcsú alkat vagy?
2009. jún. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A has nagysága nem függ, a baba méretétől. én két hónapja szültem, elég nagy volt a hasam, és 3050g lett a fiam.volt velem egy anyuka, akinek olyan volt a hasa, mintha nem is lenne terhes, és nagyobb súllyal szülte a babát, ráadásul farral. ne agonizálj ezen. nem jelent semmit..
2009. jún. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én anno úgy mentem szülni, hogy alig látszott a hasam. Mégis majdnem 4 kilós gyereket szültem. Nyugi, fog még nőni a pocid, az uh-n minden rendben volt, jók a mért adatok! ;)
2009. jún. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne aggodj az en 18 hetes eredmenyem is hasonlo bpd 39,1 fl 26,2,most kezdet nekem is latszani(20. het) pedig alacsony vagyok 1,60 es az elso terhessegemnel ilyenkor meg semmi sem latszott most neztem meg a kepeket.Nyugi
2009. jún. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm hogy írtatok!Kicsit nyugottabb lettem!Nem kezdtem súlyfölösleggel kb.53-54 kg. voltam és most vagyok a védőnő mérlegje szerint 55 az itthoni digitális szerint 57 kg.A magasságom 165.Teljesen vékony alkat vagyok és csak ezmiatt kezdett el izgatni a dolog.Mégegyszer köszi mindenkinek!

2009. jún. 24. 10:42
 6/10 anonim ***** válasza:

szia bár én még csak 16 hetes vagyok ,de én is ezen agyalok,mindig de nyugtatom magam,nem szabad ilyeneken idegeskedni,engem csak az zavar amikor ismerősök megszólnak,hogy nem is vagy te terhes,na köszönöm szépen!

Nem lehet az az oka hogy vega vagy úgyanúgy tudsz tápláló ételeket enni amire a picikédnek szüksége van ,nyugodj meg fog még sokat nőlni a hasad,én is ebben reménykedem!

Minden jót!!!!Jó egézsgéget kívánok!!!

2009. jún. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen neked is hogy írtál!

Na persze igen amit nem is írtam.Engem is már kiidegelnek ezzel hogy jaj nincs is hasad stb.

A múltkor anyósom ilyet szólt:nem szeretnék auswitzi unokát.És ezt csak azért mondta hogy nem eszek húst és az uh.-os cdn meg látszott egy kis pocija.Most normális?

2009. jún. 24. 10:59
 8/10 anonim ***** válasza:
52%

Első vagyok: vékony alkat vagy, valószínűleg ezért nem nézel ki még úgy mint egy viziló:) meg fog nőni, ne félj, hirtelen s sokat, szóval kezd el kenegetni a hasadat és a cicidet nehogy berepedjen! Anyódod egy hülye (bocs), szegény zsidók, nem is értem hogy a 21. században elég izléstelen a koncentrációs táborokon élcelődni:(

Örülj hogy nem híztál sokat, legtöbbünket sírba visz a védőnő a hülye súlyproblémákkal, 10 kiló bőven elég lesz a végére, legalább karácsonyra már beleférsz a csini rucijaidba (velünk ellentétben)

Minden jót

2009. jún. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi mégegyszer!

Hát elég bolond anyósom van hogy ilyeneket dumál.A pocakom már kenegetem köszi a tanácsot:-)

2009. jún. 24. 11:09
 10/10 anonim ***** válasza:
11:06-os. Szerinted akinek pocakja van, az úgy néz ki, mint egy viziló???? Vagy az, aki hízékony alkat? Biztos erős vagy belső értékekben...
2009. jún. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!