Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az abortuszt ellenzők többnyir...

Az abortuszt ellenzők többnyire a vallásos emberek közül kerülnek ki? Vannak akik nem vallásosak és mégis ellenzik? És akkor mi alapján?

Figyelt kérdés
2012. máj. 5. 20:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan dolog amiről csak az dönthet aki benne van.semmi joga másnak beleszólni. Nem vagyok vallásos nem ellenzem viszont nagyobb hangsúlyt fektetnék a védekezés tanítására már középiskolában. Tényleg sajnálatos dolog hogy tudatlanság, felelőtlenség miatt van ennyi. Amúgy aki nem vallásos és ellenzi az azért mert egy kis életről van szó, amit meg is értek.
2012. máj. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem vagyok vallásos,mégis ellenzem úgymond az abortuszt.Úgy vagyok vele,mindenkinek saját döntése,én nem lettem volna képes rá.Inkább meg lesz oldva rossz anyagiakkal valahogy.Egy kiskorú vetesse el,ez oké.Meg inkább elvetessék,mint hogy betegen szülessen,vagy beteg(drogos,alkoholista) emberek közé,vagy oda,ahol nem akarták,ezért nem szeretnék.Tehát én személy szerint abortusz ellenes vagyok,mert én nem fordulnék orvoshoz ez miatt.
2012. máj. 6. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
én teljes mértékben elítélem az abortuszt pedig nem vagyok különösebben vallásos.igaz vannak olyan élethelyzetek amikor az anya nem tudná felnevelni a gyermekét de annyi házaspár van akik éven óta próbálkoznak és úgy tudnák szeretni más gyermekét mint a sajátjukat és mindent megadnának neki.de persze mindenkinek a maga dolga eldönteni a gyermeke sorsát.emiatt nem ítélek el egy nőt sem mert ők jobban tudják mi a jó nekik
2012. máj. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én sem vagyok vallásos, de alap esetben ellenzem. Viszont! ha olyanok a körülmények amik esetleg ahhoz vezetnének hogy árva házba kerüljön a gyerek, esetleg éhezzen, akkor bizony mellette vagyok. Úgy mond logikusan értelmezem. Mert annak baromira nincs értelme hogy egy nő szüljön gyereket aztán beadja árva házba vagy éhezzenek mind a ketten. Annak semmi értelme. Viszont ha egy kicsi kis esély van rá hogy eltudja tartani, akkor bizony ellenzem. Remélem érthető a különbség. Pl az olyan országokban mint Afrikában, ahol naponta azt látom a tévében hogy éheznek vagy hogy halnak meg ilyen olyan fertőzésben a kisgyerekek mert nincs pénzük, ott bizony meg tiltanám a nőknek hogy szüljenek. Tudom ez rettentő gonosz dolog, de kinek jó az hogy szenvednek a gyerekek????

2012. máj. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!