Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Várandosságotok alatt mi volt...

Várandosságotok alatt mi volt a legkellemetlenebb dolog?

Figyelt kérdés
Eltekintve a hányástól és az émelygéstől. Olyanokra gondolok, hogy pisilhetnék, derék-csípő-egyéb fájás, libidó csökkenés/növekvés, fáradékonyság, vagy álmatlanság. Minél többen írjatok!
2012. máj. 8. 10:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a hányingerrel semmi gondom nem volt, sőt, még örültem is neki mert így legalább tudtam hogy minden oké ott bent! Aztán ez a 22. hét környékén megszűnt, azóta meg szétaggódom magam! :-)

A pisilési inger nagyon zavaró mert mindig olyan voltam hogy akár órákig is képes voltam tartani! Most ha meg már érzem hogy kell és nem megyek azonnal akkor pár csepp be is megy... meg hát a gyakorisága is zavaró.

A másik meg a gyomorégés. Nekem ez a kettő a legzavaróbb dolog. Ja, meg az hogy már elmúltam 6 hónapos és még mindig nem lehet eldönteni hogy szimplán duci vagyok, vagy terhes.. :-D

2012. máj. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Az első trimeszterben állandó hányingerem volt, 0-24-ben.

Nem alszom rendesen kb. a 2. hónap óta... 3-4 órát alszom, aztán hajnalban a plafont nézem.

Kb. azóta zsibbad a kezem, most már (kb. 3hete) vizesedik is kezem-lábam, lassan a cipőmet se tudom felvenni.

Magas lett a terheléses cukrom, de azóta meg annyira alacsonyakat produkálok, hogy vicc, így legalább a diétától megszabadultam.

Dög fáradt vagyok, libidóm nulla volt az első 3 hónapban és most újra így állunk...

De még ezekkel is ellettem volna , csak most 3 napja kijött az aranyerem, ami nem az erőlködéstől, hanem a súlytól (3 kilót híztam össz-vissz) tehát esélytelen hogy majd kenegetéstől visszamegy, fáj, szúr, vérzik.

Ja, 34. hétben vagyok amúgy.

2012. máj. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Az aranyér elég ijesztően hangzik, ráadásul csak 3 kilót híztál, nem semmi! Én próbálok figyelni a súlyomra, de nem hiszem, hogy végig sikerülni fog. A folyást sem írta senki, pedig szerintem sokan úgy vannak vele, hogy a terhesség során találkloznak vele először. Nekem 11 éves korom óta van, de most, hogy várandós vagyok, töménytelen mennyiségű, naponta többször kell tisztaságit cserélnem és annyira idegesítő! Ettől még kevésbé érzem magam "csábosnak" és még kevésbé van kedvem a hancúrozásoz... :( Szurkolok mindenkinek, hogy elviselhetőbb legyen a másállapot, és hogy egészséges babu bújjon elő! Írjatok méééég!!!! :)
2012. máj. 8. 13:49
 14/19 anonim ***** válasza:

12-es vagyok.

3 kilót híztam, de eleve 15 plusszal indultam.....:)

2012. máj. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Első terhességemnél vizesedtem, estére már alig bírtam az ujjaimat mozgatni, és a lábam is két számmal nagyobb volt a kelleténél. Most több apró bosszúságom is van: nulla libidó az elejétől kezdve, aranyeres panaszok, gyomorsav, és ami a legbosszantóbb:egy jó nagy visszér a szeméremajkamnál, ami szerencsére csak esztétikai probléma, de most már végképp nincs kedvem a páromat közel engedni, jobb, ha csak én látom. :-(
2012. máj. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Szilvi01 ***** válasza:
az elején:hányinger,puffadás,émelygés,álmosság,fáradtság,ingerültség,közepén: idegesítő kérdések pl:jajj fiú vagy lány?vagy hogy kívánós vagy? a vége felé: gyomorsav,hát és derékfájás,pisilés,nem alvás a has miatt, fáradékonyság, hormontúltengés(hol sírok,hol nevetek) szerencsétlenkedés(kiesik minden a kezemből,és persze az őrjítő kérdések:Neked nem kéne már szülnöd? 40+1 hkm
2012. máj. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Yoperhonen ***** válasza:
hehe igen, szerencsetlenkedes, az nagyon bosszanto...plusz elhulyules..ez kombinalva az erzelmi kiszamithatatlansaggal egeszen kedves elegyet alkot :) fizikailag pedig a hatfajas s a fulladas. De tudod mit? 3 hete szultem, s ha nem olvasom vegig a hozzaszolasokat, nem is emlekeztem volna a kellemetlensegekre :) a terhesseg is s a szules is nagyon jo emlekkent maradt meg, biztos a friss anyasag miatt erzett boldogsag hatasa :)
2012. jún. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Yoperhonen ***** válasza:
jajjj s viszketes s izuleti fajdalom az ujjakban!!
2012. jún. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Gratulálok neked!

Igen, biztosan a boldogság velünk is elfeledtetei majd a kellemetlenségeket, de addig is olyan jó szenvedni egy kis életért! Szerintem már most megéri, nem csak mikor majd a kezemben tarthatom! :)

2012. jún. 1. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!