Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyibe kerül Budapesten egy...

Mennyibe kerül Budapesten egy terhesgondozás magánrendelésen? Nem tudom eldönteni, hogy lehúz engem az orvos pénzzel, vagy tényleg ennyibe kerülnek a vizsgálatok?

Figyelt kérdés

Nekem meg szokta nézni a méhszájat, megméri az aszisztens a vérnyomásomat, és megnézi a fehérjét a vizeletben. Ez kerül 15.000Ft-ba. A múltkor csinált még egy rákszűrést is, így fizettem 20.000Ft-ot. A babát uh-val csak azért nézhettem meg 20 másodpercre, mert kifejezetten kértem (morgott is érte)

Ha bármilyen komolyabb vizsgálat kell, akkor pedig nem a kórházba utal be (ahol dolgozik) hanem valami neves klinikára.

Mi erről a véleményetek, törődjek bele, vagy keressek másik dokit?



2012. máj. 8. 21:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én is 10.000,- Ft-ot fizetek.

Először "beszélgetünk": panasz, kérdés, kérés, óhaj, sóhaj, bánat... Aztán megvizsgál, méhszáj értéket néz, mindig elmondja, hogy kb. mekkora a méhem stb.

Minden alkalommal csinál UH-t, ami időben nem tudom mennyi, de mindent megmutat, magyaráz és képet is mindig kapok. Kötelező vizsgálatokkor a kórházban találkozunk és ott természetesen nem kell fizetni.

Szóval szerintem túl sokat fizetsz, túl kevés "munkáért"... :-( Próbálj keresni egy jobb dokit!

Sok sikert hozzá és jó Babavárást!

2012. máj. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Szia! Én 5000 Ft-ot fizetek és a legfigyelmesebb, legkedvesebb dokim van! :)
2012. máj. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én pesten járok terhesgondozásra. 10e, de nincs benne az uh. Vérvételre, uh-ra kapok beutalót a Klinikára, így az ingyen van. Az első terhesgondozás és a rákszűrés együtt volt 15e.

Én már a 3. babámat szülöm nála, nagyon nem mindegy, hogy milyen a viszonyod a dokiddal. Az enyém maximálisan megérdemli ezt a pénzt, nagyon odafigyel, bármikor hívhatom, ha többször kellett mennem, mert gond volt akkor a végén már nem fogadott el pénzt... A te dokid sajna nem tűnik ilyennek. :(

Ja és számlát is kapok, egészségpénztárnál elszámolható.

Én keresnék másik dokit a helyedben.

2012. máj. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Az én dokim is hasonló kaliberű összeget kér. Rákszűréssel együtt 15.000, a terhesgondozás pedig alkalmanként 12.000 forint. Hogy hova utal be, az attól is függhet, hogy kivel van "kapcsolatban". Szerencsére az én dokim jó fej, és amit lehet államilag igyekszik megcsináltatni, de nekem is becsúsznak fizetős dolgok. Ha bízol az orvosodban, szerintem ne válts, de ha kételkedsz akkor mindenképpen váltanék a helyedben, mert a szülés bizalmi kérdés!!!!
2012. máj. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Sarkamra fogok állni és nem hagyom, hogy úgy jöjjek ki minden vizsgálatról hogy "végre túl vagyok rajta".

22 hetes vagyok, szerintem még tudok váltani. Egy pár hozzászólónak írtam privátban, kérem, ha nem titok, válaszoljanak nekem!

2012. máj. 9. 13:10
 16/17 anonim ***** válasza:
sok kicsit...én uh-val, méhszáj vizsálattal mindig 10000et fizettem, rákszűréskor először 15öt.
2012. máj. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
anno 7000 volt a magánom,most nincs rá pénzem sztk-ba járok ingyen,és minden szuper. a különbség annyi h a magán minden alkalommal uh-t csinált,az sztk-ban pedig csak a kötelező uh-k vannak.sztem lehúzós a doki
2012. júl. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!