Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elvileg 6 hetes vagyok (az...

Elvileg 6 hetes vagyok (az utolsó mensitől számítva). Uh-on sajnos még nem látszik szívműködés, csak a szikhólyag. Mit gondoltok, jogos ez a vélemény, vagy reménykedhetek még?

Figyelt kérdés
Sztk-s doki szerint még várjunk hétfőig, ha akkor sem lesz, akkor elhalt a terhesség-így gondolom utána értelemszerűen küret-. Már volt 3 vetélésem, most is szedem az Utrogestant,és az alacsony pajzsmirigy szintemre a megemelt adagot. Nálatok hasonló helyzetben mi lett később? nagyon félek!!!
2009. jún. 25. 17:19
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
És van vmi "határidő", amikorra már mindenféleképpen láthatónak kell lennie a szívhangnak? úgy értem, meddig várnak max, mielőtt megyszakítják a terhességet?
2009. jún. 26. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!