Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30. hetesen mennétek Horvátors...

30. hetesen mennétek Horvátországba nyaralni 1 hétre autóval?

Figyelt kérdés

Tervezzük a nyaralást de csak augusztusba tudnánk menni és addigra 30. betöltött hétben leszek.


El lehet akkor még indulni?


2012. máj. 14. 13:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta az orvosom,jobb elkerülni a vizet,ilyenkor,mert a végén még valami fertőzést elkapok.

A Balatonba nem mennékbe-illetve ilyen időszakban még csak csak-de nyáron semmiképp,mert rengeteg fertőzést lehet elkapni.De persze ez csak az én véleményem,mindenki másképp csinálja!

2012. máj. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a természetes vizekben, tengerben, Balatonban lehet fürdeni. A fertőzésveszély főként a néplavorokra, strandokra vonatkozik. Én uszodába járok, az orvosom azt mondta, hogy aki terhesség előtt sem volt hajlamos a fertőzésekre, és kellőképpen körültekintő, akkor most sem valószínű, hogy elkap valamit. Egyébként is a zuhanyzók, a medencepart a veszélyes terület.
2012. máj. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

nem mennék, mert 29. hét óta brutálisan keményedek egy órás autóúttól is, és persze ezt eddig nem tudtam. szerencsére sehova nem fizettünk be idén, de ha így is lett volna, emiatt lemondanám, kibírom, hogy idén nem nyaralok

a fertőzést illetően pedig, sose volt terhességem előtt semmi bajom, se gomba se baci, erre terhesen rögtön mindkettő, tehát amire korábban nem voltam fogékony az most pont leterített.

32 hkm

2012. máj. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!


Hát nem tudjuk még hogy lesz, majd elválik.


Igazából 2 éve nem voltunk tengerparton, tavaly már sehol sem még balatonon sem.


Mivel van egy 3 éves lányom és vele így még nem voltunk és biztos nagyon-nagyon élvezné és tetszene neki és még tudnák rá összpontosítani 100 %-osan biztos jó lenne és apa is nagyon szeretne menni.


Igaz balcsira tuti megyünk 1 hónap múlva. Meglátjuk hogy hogyan alakulnak addig a dolgok! :)

2012. máj. 15. 09:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!