Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes vagyok és szokott...

6 hetes vagyok és szokott görcsölni a hasam. Sokan írták hogy szedjek magnéziumot. Németországban lakom egy nagyon kicsi városba és ott a boltba tudok egyedül ilyesmit venni. Ezt találtam. Vajon ez jó lesz?

Figyelt kérdés
[link]

2012. máj. 18. 11:33
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Még nem voltam dokinál. Hétfőn megyek először. Nem volt egyszerű az időpontkérés mert én nem beszélek németül a párom igen de ő meg elég későn ér haza. Ráadásul Sögel a legközelebbi város ahol van nőgyógyász (15km), a kocsi meg a páromnál :D úgyhogy nem egyszerű.
2012. máj. 18. 19:52
 12/13 A kérdező kommentje:
Börgerben lakunk, ez Dortmundtól kb 200km, a holland határ mellett. Sögelben dolgozunk. Otthon se tudom de itt kinnt hogy megy ez? Milyen vizsgálatokra számítsak?
2012. máj. 18. 20:05
 13/13 anonim ***** válasza:
szia, en vagyok a masik nemetorszagi... Gondolom mostmar eljutottal, vagy hamarosan eljutsz az orvoodhoz. A vizsgalatokat illetoen a krankenkasse azthiszem egesz terhesseg alatt 3 v. 4 UH.t fizet 4 hetenkent kell menni ha minden rendben van. Olyankor adnod kell vizeletmintat es ellenorzik a vercukorszinted. Megnezik tovabba a huvelyed ph erteket minden alkalommal es ha nem jo kapsz gyogyszert. Nagyjabol ennyi tortenik. Aztan, legalabbis az en dokimnal vannak kulonbozo csomagok amikre elofizethetsz, mindegyikben vannak kasse altal nem finanszirozott vizsgalatok, pl en olyat vettem ami minden alkalommal ad egy ultrahangot meg farbdopplert, kepet a babarol es egy alkalommal amikor en akarom csinal egy 5 perces 4Ds felvetelt. Ez volt 185 euro, sztem nem olyan veszelyes, biztos a te dokidnal is van ilyenre lehetoseg, kerdezzetek meg. Vagy ha neked eleg amit kasse terit akkor a labor mellett meg azzal a 4uhval szamolj es ennyi a vizsgalodas. Aztan majd ha a vegefele jarsz 32. Het utan, el kell menned bemutatkozni a korhazba, de ez jo alkalom lesz megnezni hol fog szuletni a kisbabad. Annyi fog tortenni, hogy feltesznek par kerdest . Meg meg a 25 het kornyeken lesz egy terheleses cukorteszt ahol egy edes lottyot kell meginnod es merik a cukorszintedet. Nagyjabol ennyi a teljesseg igenye nelkul. Lehet h aprosagokban elter, de sztem nagyvonalakban ez lehet nalatok is. Remelem segitettem.
2012. máj. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!