Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első babájukat váró anyukák...

Első babájukat váró anyukák tudnának feltenni képet, hogy mekkora volt a pocakjuk a 17. hétben? Köszi.

Figyelt kérdés
2012. máj. 21. 12:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!


18hetes képem van :) Első baba :) Sokan azt mondták "nagy" a hasam, ezt betudtam annak h nem vagyok 50kiló :)

Sokan viszont azt mondták szerintük pont jó. Hát, nem tudom....


[link]

2012. máj. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem ilyen volt 16+5hetesen.Remélem tudtam segíteni.

[link]

2012. máj. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem is 18 hetes, és erre is azt mondták, h egy kicsit nagyobb, de olyankor még nem jelent semmit! Boldog Babavárást! 32 hkm

2012. máj. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]

17 hetesen.

20hkm

2012. máj. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3-as kismama: kisfiad vagy kislányod lesz?
2012. máj. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok! Kisfiam lesz! Neked még nem mondták?
2012. máj. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még nem mutatta meg magát, talán pénteken. Mindenki azt mondja ,hogy lányom lesz a hasam alapján. Most kezdem tanulmányozni ,hogy lehet tippelni poci alapján :)
2012. máj. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én dr. Stummer Jánoshoz járok. Én nagyon meg vagyok vele elégedve. Igaz, én még nem vagyok terhes, most tervezzük az első babánkat. Az biztos, hogy a szüléshez őt fogom felkérni, ezt már most tudom. Nagyon jól dolgozik, nem érzek szinte semmit sem a vizsgálatokból. Ráadásul nyugodt, segítőkész doki, lehet kérdezni tőle bátran.
2012. máj. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jajj...ne haragudj, nem ide szántam! :) Bocsánat!!!
2012. máj. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!