Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meg vagytok elégedve a védőnőv...

Meg vagytok elégedve a védőnővel? Mikor ment ki először terepszemlére hozzátok?

Figyelt kérdés
Én most vagyok a 10.hétben,és a múlt héten már eljött hozzánk.Amúgy jó fej,a cicám miatt sem szólt semmit.
2009. jún. 29. 14:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Úgy emlékszem még a terhességem elején jött, nagyjából úgy mint nálad. Mért szólt volna a macskáért? Nálunk is van kutya, macska. Max. majd el kell menned erre a toxoplazma vérvizsgálatra miattuk, de ennyi. Én nagyon meg vagyok vele elégedve, nagyon kedves, minden elmond, megmutat.
2009. jún. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam kb 2 hete volt először,mondjuk a terhességem félútjánál vett át kb mert akkor költöztünk ide,de nem is gondolom hogy kell hogy állandóan a nyakamon lógjon,az előzző védőnő állandóan jött a lehető legrosszabb időpontokban,nem nagyon voltam oda érte.persze remélem ha meglesz a baba és szükségem lesz rá akkor kijön majd,ő is jó fej és nem tolakodó,legalábbis eddig nem volt az.üdv 38+5 hetes kismama
2009. jún. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hozzánk csak akkor jött, amikor hazajöttünk a kórházból, azóta is mi járunk, de én ennek kifejezetten örülök. Rengeteget beszél, mond jó dolgokat, néhány baromságot, de alapjában OK-s.
2009. jún. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26 hetes vagyok, nálunk még nem volt, és még nem is hozta fel. Kíváncsi leszek mikor jön, mert aug. elején megyek hozzá legközelebb. De amúgy nagyon aranyos és szimpatikus szerencsére. Eddig semmi problémám vele.
2009. jún. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hozzánk akkor jött ki, amikor hazajöttünk babástul a kórházból. Terhesség alatt ötször voltam nála. Azóta sem volt itt, mindig én megyek hozzá, kb 5-6 hetente. Aranyos nőci, de túlságosan vészmadár, mindig ijesztget valamivel, mármint próbálkozik :) Meghallgatom, aztán hazajövünk, ennyi. Felesleges programnak tartom. Mondjuk most nyugdíjba megy, remélem az új védőnőnk normálisabb lesz.
2009. jún. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2009. jún. 29. 15:06
 7/10 anonim ***** válasza:

Hozzánk is akkor jött,mikor hazamentünk a kórházból.Akkor szétnézett a szobában,fürdőben,persze előtte megkérdezte,hogy megnézheti-e,hol fog aludni a baba,stb.

Megengedtem neki,bár picit furcsálltam.Mindent "rendben " talált.

Utána még 1x volt,valami vér-vizsgálatot csinált,és ennyi.(Mondjuk én örültem ,hogy nem tanyázik be,mikor főznék,vagy más dolgom lenne,mert ő is hajlamos arra,hogy beszél-beszél.Férjem 1x kérdezte is,hogy vajon hol veszi a levegőt???)

Kb fél évente bevittem neki a kis könyvet,hogy neki is meglegyenek az adatok,mert mi Kópházára jártunk gyerek-orvoshoz,és az ottani védőnő mérte.

2009. jún. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk két védőnőnk van, mert mind a két babámnak más. Én mind a kettőt imádom, nagyon aranyosak, néha-néha kijárnak hozzánk, de úgy beszélgetünk mintha barátnők lennénk. A múltkor épp a 20 hós lányom vitt oda neki egy csomó téli kesztyűt, h adogassa rá. A védőnő meg leállt vele játszani. :D Nálunk is van kutya, macska, de nekünk se szólt. Igaz a kutya csakis az udvaron lehet, a cica néha bejárogat.
2009. jún. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Alapjába véve én szeretem, csak nem szeretek hozzá menni, mert nem szeretem a mérickét, de ez az én hülyeségem, amúgy aranyos, meg lehet tőle kérdezni.Nálam 15 hetesen volt először, azóta már vagy háromszor volt, mindig akkor amikor két tanácsadás között vagyunk.Négy hetente megyek hozzá, most mondjuk öt lesz, de volt hogy két hetente.

Nálam nem időz sokat, megkérdi jól vagyok e, leül öt percre, megnéz, és ennyi, nem telepszik rám, bár én ráérek, én beszélek többet......

2009. jún. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálam még nem volt, de már kissé gúnyosan meg is jegyezte, hogy hozzám nem tud eljönni, mert dolgozom. Pedig ez még így is lesz egy darabig, ha minden rendben lesz, jobb lenne, ha beletörődne. Egy helyen lakunk, kb. 5 percre, én felajánlottam, hogy jöhet, ha hazaértem, vagy hétvégenként, de nem élt a lehetőséggel, nem erőltetem.

Amúgy meg szörnyű. Én totál ki vagyok tőle. Mindent úgy kell kihúzni belőle. Ha kérdezek bármit, tutira nem tud válaszolni, pedig nincsenek bonyolult kérdéseim. Ha én nem telefonálgatok, akkor nincs beutalóm a mai napig AFP-re, nem tudok menni a 18-20 hetes genetikai uh-ra, és még sorolhatnám. Szóval nekem nincsenek épp jó tapasztalataim vele... :(

De azért jó, hogy mások legalább jobban jártak, mint én! :)

2009. jún. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!