Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ősszel szülök Kazincbarcikán....

Ősszel szülök Kazincbarcikán. Vannak még velem egyidős barcikán szülő kismamák?

Figyelt kérdés
Ha igen, kinél szültök? Velem ma olyan szemtelen volt a fogadott dokim, mert megkérdeztem, h fiú lesz-e vagy lány és azt mondta, h el kell menni 4D-re! És ha nincs rá pénzem? Ti is jártatok már így?
2009. jún. 29. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

De jó, hogy van itt valaki rajtam kívül :)

Én is barcikai vagyok, és nov.5-re vagyunk kiírva. nekem Pásztor a dokim, szerencsére egyelőre nagyon meg vagyok vele elégedve. szerintem az elég gáz, ha valaki fogadott orvosként is így viselkedik. nekem a 18. hetes uh-t Szabó csinálta ( mivel Pásztor nem ultrahangos) és olyan s...fej volt (bocsánat), hogy majdnem elküldtem a fenébe. hát sajna ez van. egyébként te fogsz szülésznőt fogadni? és mikorra várod a babát?

2009. jún. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia! Hát Szatmári a dokim, de most nagyon megharagudtam rá, úgyh nem tudom mi lesz. Én okt.26-ra vagyok kiírva, és van egy 21 hónapos kislányom. Hát nem hiszem, h fogok szülésznőt fogadni, a lányomnál se fogadtam, de mégis nagyon rendesek voltak velem. Bár akkor Rúmannál szültem.

És neked fiú lesz vagy lány? Én úgy érzem, h megint kislány lesz.

2009. jún. 29. 20:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem én sem fogok szülésznőt fogadni. még nem tudom a csöppségem nemét, de szerintem kisfiú lesz. jövő héten megyek 22 hetes uh-ra, reméljük megmutatja. de igazából teljesen mindegy. hát Szatmárival nekem is csak rossz tapasztalataim vannak sajnos. egyébként hogy érzed magad, nagy már a pocid?
2009. jún. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát sajna nem vagyok a legjobban, mert a méhszájam 2100-as volt már a 11. héten. El kéne menni megnézetni, de ahhoz pénz is kell. :( A másik meg az, h éppen válok. A hasam már elég nagy. A védőnőm is mondta, h jó nagy hassal vagyok a magasságomhoz meg az alkatomhoz képest. Neked nagy már a hasad? A baba nevét eldöntöttétek már? Nekem ha lány akkor Nóra lesz, fiú névben még nem döntöttem. Vásárolgatsz már a babának?
2009. jún. 30. 10:03
 5/9 anonim ***** válasza:

Sajnálom a válásodat :(

Nem lehet így könnyű. Nekem még egyszer sem nézték a méhszájamat, kivéve 9 hetesen, amikor először mentem dokihoz. Azt mondják, nekem is elég nagyocska már a pocim, bár én mindig kicsinek tartom. az is igaz, hogy nagyon vékony voltam, 52,5 kg-ról indultam, most 58 vagyok. Remélem szép nagy lesz. a nevét még nem tudjuk, bár a párom azt szeretné, hogy ha lány lesz, ő is Csilla legyen, mint én. Ha fiú lesz valószínűleg László lesz, mint az apukája.

Szinte már mindene megvan, mivel én már én elvesztettem egy kisbabát, és akkor mindent megvettünk. már csak egy-két apróság kell és a tisztálkodási szerek. efelől legalább nyugodt vagyok, mert a mostani anyagi helyzetünkben nem is tudom, hogy vennék meg neki mindent.

Én is szeretnék majd legalább egyszer elmenni 4D-re, remélem valahogy meg tudom majd oldani. az a baj, hogy a vitaminok és a doki is elvisz épp elég pénzt. és te hogy állsz a babacuccokkal?

2009. jún. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát tényleg nem lesz könnyű egyedül, de még mindig könnyebb, mint vele. Úgy vagyok vele, h muszáj megoldanom mindent, és meg is fogom oldani.

Én is vékony vagyok, bár alacsony is mert kb. 152 cm vagyok. 47,6 kg-ról indultam, most 54 kg-nál járok. Az első babánál is 20kg-ot híztam és 22-t adtam le. Nagyon sajnálom az első babádat, biztos nagyon rossz lehetett, de remélem most minden rendben lesz, és persze rendben is lesz :)

Szerencsére nekem is van egy csomó cuccom, ami lemarad a nagyról. Így most én se tudnék megvenni neki mindent, úgyhogy örülök, h nem ajándékoztam el minden babaholmit. Persze unokatesómnak adtam egy jó párat, de hála Istennek még így is van. De már vettem neki takarót, néhány kisruhát meg egy ilyen babakocsiba való mózeskosarat. De jövőhónapba veszek egy-két holmit neki.

Te barcikai vagy? Én elvileg tardonai, nemrég vettünk ott egy házat, de most egy jó ideje itt vagyok Barcikán a szüleimnél, még nincs teljesen kész a ház. Most csináljuk a babaszobát, meg felújítjuk belülről az egészet. Tehát ez is jó kis pénzt igényel. De legalább már egy jó ideig nem kell majd csinálni.

2009. jún. 30. 13:10
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja ha van myviped, ott megtalálsz Plajner Borbála néven. Ott van néhány kép a babómról. Meg ott esetleg levelezhetünk is, ott nem látja senki.
2009. jún. 30. 13:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem sajna nincs myvipem, csak iwiwem, d az e-mail címemet leírom: csylla28@freemail.hu, egyébként Horváthné Hollósi Csillának hívnak. Hát én is nagyon remélem, hogy minden oké lesz, bár azért mindig bennem van a félelem, hiszen a kisfiamat 38 hetesen vesztettük el. de azért igyekszem pozitívan gondolkodni, szerintem az is sokat jelent. én barcikai vagyok egyébként. mivel már április óta táppénzen vagyok, így elég sokat olvasgatok itt, mert nem mindig tudom lekötni magam. te mit csinálsz egyébként?
2009. jún. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Úristen. Az nagyon rossz lehetett, bocsi nem akarom felemlegetni, de teljesen ledöbbentem. Annyira sajnálom a kisfiút. És azt tudjátok, h miért történt? Vagy szülés közben? Tényleg bocsi, h kérdezősködök, ha nem akarod akkor ne válaszolj rá.

Pihenj sokat és akkor nem lesz gond.

Én amúgy annyira nem unatkozok, mert a kislányom kitölti az egész napomat. Nagyon huncut, akaratos és szinte csak velem van el. Ha egy kicsit is nem én foglalkozok vele, akkor már ráncigál, hogy Anyu. :) Nagyon jó érzés, de már nagyon fárasztó is. Nem lenne rossz néhány óra pihi. Az a baj, hogy ilyenkor este meg már olyan fáradt vagyok, h alig várom, h aludhassak. De én is itt szoktam olvasgatni amikor alszik Vanda, vagy a myvipen vagyok.

Ja az én e-mail címem: plajnerbabi@indamail.hu

2009. jún. 30. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!