Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mehetünk még nyaralni?

Mehetünk még nyaralni?

Figyelt kérdés
Július végén_augusztus elején kivennék egy hét szabit, elmennénk Horvátországba, vagy a balatonhoz, de akkor a párom már 3,5 hónapos terhes lesz, fürödhet még?

2012. máj. 26. 15:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Persze, a természetes víz jobb, mint az uszodai. Előtte orvost is kérdezzetek meg, hogy mi a véleménye, nem látja-e akadályát.

Én 36 hetes vagyok és 2 évesemmel járunk babaúszásra minden héten!

2012. máj. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
7 hónapos terhesen készülünk a Balcsira menni. A védőnőm is azt mondta, hogy még belefér. A természetes víz tényleg jobb. Külföldre már azért nem mennék ennyi idősen, mert a hosszú is kényelmetlen lenne ekkora pocakkal, meg ugye az már eléggé a vége, bármi lehet. :) De 3,5 hónaposan még szerintem is el lehet indulni, de nyilván az orvost kell megkérdezni, hogy nincs-e akadálya (pl. veszélyeztetett terhesség stb.).
2012. máj. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hosszú út lenne a kényelmetlen
2012. máj. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Biztonság kedvéért kérdezzétek meg a dokit róla, de szerintem még nyugodtan mehettek. utolsó 2 hónapba van az hogy akkor már nem ajánlatos.
2012. máj. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3,5 hónapos terhesen kényelmetlen a hosszú út? Miért?
2012. máj. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Inkább csak a Balatonhoz mennénk el, oda is csak vonattal, mert azon lehet sétálni, igaz a wczést nehéz megoldani a 4 óra alatt.
2012. máj. 26. 17:12
 7/11 anonim ***** válasza:
Én csak a saját példámat tudnám mondani, nagyon nehezen viselem a meleget, pedig egész életemben(terhesség előtt)kiválóan bírtam. Én nem mennék sehová sem, főleg nem nyílt terepre, ahol akár 30 fok fölé is mehet a hőmérséklet. Már ha éjszaka egy kicsit melegebb van, akkor is nagyon szenvedek.Szerintem beszéljétek meg és várjatok még a lefoglalással, mert nem biztos, hogy most jelentkezik ez a probléma. Külföldre semmiképp nem mennék, hosszú az út, s a dokik szerint óránként meg kell állni, úgy meg egy örökkévalóságnak fog tűnni. A hát, derék, és babamozgásokról nem is beszélve.Szerintem max. 1 hosszú hétvégére menjetek szúnyoghálós és klímás szobába.
2012. máj. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, az én férjem orvos, rengeteget utazgattunk a terhesség alatt, sosem mondta, hogy óránként meg kéne állni, pedig a széltől is óvott. Fürödni természetes vízben lehet, szóval én mennék, simán.
2012. máj. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
3 és fél hónapos terhesség még nagyon az eleje, ha egészséges, problémamentes a terhessége, akkor nyugodtan menjetek. Én akkor még Horvátországnak is neki vágtam volna.
2012. máj. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én sokat utazom és nyáron 7 hónaposan is fogok menni nyaralni.

épp a héten utaztuk körbe Magyarországot kocsival és semmi gond nem volt.

sztem a balcsira is nyugodtan menjetek kocsival, még jobb is lehet, akkor álltok meg amikor akartok, van esetleg klíma is benne..

nyilván mindeki más, én nem igénylem az óránkénti megállást.

Vízparton pedig azért is jobb mert sokkal jobb a levegő, mint a városokban és az éjszakák is hűvősebbek! sztem még jót is tesz nektek!


jó nyaralást!

2012. máj. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!