Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet enni Hekket terhesség...

Lehet enni Hekket terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Annyi helyen lehet olvasni, hogy ezt és azt nem lehet enni. Viszont nagyon megkívántam azt az igazi Strandon sütött hekket. Ti ennétek? Lehet enni?

15 hetes kismama :)



2012. máj. 28. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Én ennék, de nagyon figyelj a szálkákra, mert múltkor vettem szálka nélkülit, mégis lenyeltem egy apró szálkát.
2012. máj. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Amit megkívánsz, azt edd meg, a szervezeted jelzi, hogy mire van szüksége, a hal meg sok omega 3 at tartalmaz, ami segíti a babád agysejtjeinek fejlődését.

mondjuk nem rántva a legegészségesebb, de ha azt kívánod edd :)

2012. máj. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Halat kell enni, nem véletlen kívánod! Én tegnap epret ettem, pedig azt tutira nem szabad, mert allergén...de hát annyira kivántam. Sőt, a müzliben amit szoktam enni, van némi mogyoró, na azt se szabadna.
2012. máj. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Persze,hogy lehet! :)) mi Szigethalomra szoktunk jarni hekket enni, van egy nagyon jo kis etterem feleseg :))) csak friss hal van, semmi fagyasztott!!!!!!!! Nagyon jo ki hely tenyleg:)) a hekkben nincs sok szalka, en is azert szeretem, sult krumplival meg kovaszos uborkaval :))) a legfinomabb!!! 9 hetes vagyok, es en is kivanom! :)) egeszsegedre!!!!!:))
2012. máj. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

De megkívántam!!!! :))

Simán ennék én is!!!!!!! :)

Egészségedre!

2012. máj. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.délután megyünk és ma hekket fogok vacsizni :-)
2012. máj. 28. 11:24
 7/8 anonim ***** válasza:

5.vagyok

Megpróbálom megfűzni én is a párom :))))

2012. máj. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindent ehetsz, csak nyers húst kerüld.
2012. máj. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!