Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól fogom rendszeressen...

Mikortól fogom rendszeressen érezni a babát?

Figyelt kérdés
19 hetes vagyok.Már vagy 1-2hete érzem de van ,hogy 1-2 napig semmit.Mint most is már 2 napja.Mikortól válik rendszeressé,hogy ne aggódjak mert most voltam pénteken genetikai uh-n és az jó meg az AFP-is,de a következő uh olyan messze van még.4 hét múlva 4d-re is megyek.Köszönöm a válaszokat.
2009. jún. 30. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Én legelőször igazi rugdosódást csak a 22. héten éreztem, onnét kezdve viszont minden nap, napról napra erősebben. :)
2009. jún. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 18. hettol.
2009. jún. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én a 21.-be lépek holnap, és még nem érzem rendszeresen, csak néha-néha, akkor is inkább este, amikor lefekszem. Már én is várom, amikor jobban fogom érezni őt.
2009. jún. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én 23 hetes vagyok és a 18. héttől kezdve érzem folyamatosan és egyre erősebben. :-) imádom ezt az érzést.:-)
2009. jún. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem már a 16. héten megmozdult onnantól kezdve napi 1-2-szer aztán egyre sűrűbben és pár nap eltelte után rendszeresen.Most vagyok 20+5 de elég erősen és sűrűn érzem:-))

2009. jún. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!