Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nőgyógyászom azt mondta...

A nőgyógyászom azt mondta hogy egyáltalán nem kötelező a védőnőhöz járni, ez igaz? Egyáltalán miért is kell hozzá menni? Mi van ha csak a magándokihoz járok?

Figyelt kérdés
2012. máj. 30. 22:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom kinek tetted fel a kérdést én az előtted szóló 35 hetes kismama vagyok, de nem magán kórházban fogok szülni, hanem Pécsett, a Szülészeti Klinikán. Ha nem nekem szántad, akkor, bocs. A klinikán vannak a kötelező ultrahangok, vérvételek és ott szülész az orvosom. Lehet, hogy más a rendszer, és a betegek kerülgetését a nem kismamákra értettem. Ebben a megyében ebben lenne részed, én maximálisan elégedett vagyok, ezért írtam le, hogy jól szervezetten is működhet a dolog.

35 hetes kismama

2012. máj. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

37 hetes kismama valamit nagyon félre értettél. Ma voltam reggel a klinikán uh-n, délután a nőgyógyászom magán rendelésén: vérnyomás, vizelet, súlymérés, kenetvétel és méhszájvizsgálat, megbeszéltük a jövő heti nst-t és vérvételt.

Természetesen a beteget nem a többi kismamára értettem :(, hanem ha olyan intézménybe kellene vizsgálatokra járni, ahová BETEGEK járnak....Pécsen mindent el lehet intézni a szülészeti klinikán, ha valaki így akarja....

35 hetes kismama

2012. máj. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!