Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » PCOS-ok, Ti mikor hagytátok...

PCOS-ok, Ti mikor hagytátok abba a Metet, okozott valakinél gondott? (vetélésre gondolok)

Figyelt kérdés
Nekem a doki először (mikor még nem vártam babát) azt mondta hogy saját felelősségre szedhetem végig, azonban mikor teherbe estem a 12.héten leállított, még pár napig szedtem, de nem tudom mi lenne a jobb...folytatni, vagy inkább ne.
2012. jún. 6. 12:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én nem kaptam rá gyógyszert, mert szép magas a progeszteronom. Tegnap végre kiderült, hogy van egy polipom, azért vérzek! Semmi köze a Methez:-))
2012. jún. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nos, nekem akkor hasraüütés szerűen adták a metet. Pco-ra. Hormont sem nézett még akkor a doki, csak az uh.képet látta. Mindenesetre működött, mert teherbe estem fél év alatt.(legalábbis gondolom hogy a met segített, de hát ki tudja így) Én 11 hetes korom óta vérzek.Most 14 vagyok-pár napja nem vérzek. Hol élénk piros, hol barnás volt, de nem ömlött hogy csak mint mensi végén kevéske. De ez is gáz. Nekem sok mindent mondtak hogy mitől lehet, aztán hiába a magánorvos-elmentem egy másikhoz-aki megállapította hogy haematoma...de mivel nem tudjuk hogy mikor kezdődött, mekkora volt, vagy hogyan volt...stb igy nehéz megmondani, hogy most épp felszívódik,akkor épp ürült, vagy mi is a valóság....káosz!És elszomorító,hogy a magánorvosok heti egy alkalmas rendeléssel havi 600e ft-ot zsebreraknak (az én dokim legalábbis minimum 8at kér, és negyedóránként hivja a betegeket) és ennyi, hogy egyáltalán nem is érdekli őket (többséget) a beteg sora, a baba...semmi. Nekik csak egy darab vagyok, nekem viszont ŐŐŐ a BABÁM!!!A pénzemért ennél többet várnék...
2012. jún. 8. 10:17
 13/13 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van, ha az ember még fizet is a magánrendelőben, akkor többet várna el...

A heamatómára nem adtak semmit? Duphaston vagy Utrogestan???

2012. jún. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!