Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13-14 hetes terhesen lehet a...

13-14 hetes terhesen lehet a tengerben fürdeni?

Figyelt kérdés
Június végén Bulgáriába megyünk és ugyebár a tenger elég hideg, és nem fogom kibírni, hogy ne menjek bele a vízbe.
2008. ápr. 26. 12:05
 1/10 anonim ***** válasza:
szia! Szerintem ha zárt a méhszáj akkor miért ne?! Én is belemennék.
2008. ápr. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A tengervíz nem fog ártani, ha zárt a méhszájad, az úszás meg kifejezetten jót tesz neked is, a babódnak is. Kellemes nyaralást!
2008. ápr. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vigyázz a Hepatitis vírussal, éppen pár napja volt a hírekbe, sokan beoltatják magukat.
2008. ápr. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem ne kockáztas
2008. ápr. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A balatoni strandon mindig latom a pocakos anyukakat pancsolni a nyari melegben :)

Miert ne mehetnel bele, ha zart a mehszaj, minden rendben :)

2008. ápr. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
júni. vége kb. 9 hét múlva lesz, tehát most te akkor 4-5 hetes vagy? biztos vagy a terhességben? orvosnál voltál már? őt is kérdezd meg mindenképpen!
2008. ápr. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az első hozzászoló vagyok.

Miért kell ráijeszteni szegényre?! Fertőzések meg hepatitis...Ha nincs semmi baj a méhszájjal akkor nugodtan élvezd a nyaralást! Természetesen elővigyázatosnak kell lenni a fertőzésekkel szemben, de ez nem azt jelenti, hogy egy kismama vitrinben üljön 9 hónapot!!!

2008. ápr. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez még lemaradt! És mi van azokkal a kismamákkal akik majdnem végig úszni járnak?! Igaz fertőtlenitik a vízet,de mégis egy uszodában sokszor elkap az ember mindenféle nyavaját. Én pl. a kórházban szedtem össze 6 hónaposan egy fertőzést, akkor kórházba sem kell menni?! Egyébként minden baj nélkül megúsztam szerencsére....:)
2008. ápr. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne csináljátok már, a terhesség nem betegség! Mindent lehet, ami jólesik! Nekem a dokim kifejezetten javasolta is, hogy ússzak, az jó nekem is, a babának is. És akik a tengerben szülnek? Még amerikai dúsgazdag sztárok is elutaznak olyan országokba, ahol ez szokás, mert a tengervíz sokat segít... Engem semmitől se tiltott az orvosom, se víztől, se állatoktól, se sportolástól... Nincs is baj velünk semmi. Most vagyunk 29 hetesek és minden leletünk tökéletes, a kisbabám örökmozgó és szépen fejlett. Szerintem mindig hallgass az érzéseidre, a testedre, az mindig tudja, mi a jó neki.
2008. ápr. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az elöttem válaszolóval!Én ugyanígy fogom fel!A szervezetünk jelzi ha valami nem jó.Én Júni végére vagyok kiírva (szerintem hamarabb jön,amolyan női megérzés),így az idén nem tudunk menni sajnos,de ha egy hónappal is késöbbre írtak volna ki tuti mentünk volna.
2008. ápr. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!