Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy bírtátok ki, hogy ne...

Hogy bírtátok ki, hogy ne aggódjátok végig a terhességet amiatt, nehogy beteg legyen a baba?

Figyelt kérdés

Első trimeszterben a vetélés miatt aggódtam, most a második trimeszterben azon izgulok, nehogy beteg legyen a baba...

Más is volt így?


2012. jún. 9. 21:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
én is aggódok, folyton itt lógok, hogy lássam másokkal mi van :) volt 2 vetélésem ezért most azért izgulok, de mivel betöltöttem a 41 et gondolom lesz még miért izgulnom... amúgy az tény, hogy akinek megfogan a baba onnan kezdve csupa aggodalom. nekem van 2 felnőtt gyermekem, bárhol vannak mindig arra jár az eszem, hogy nincs-e valami gond velük. A lányom ma vizsgázott 4-ből egész délelőtt feszült voltam, a fiam meg elutazott barátaival addig nem leszek nyugodt míg haza nem érnek holnap este :) tudjátok milyen az amikor meghallom cca 2km-ről a motorja hangját? az a megkönnyebbülés :) na ilyesmik várnak rátok is majd :) de most még csak ott tartunk, hogy szívdobogás lesz-e, mocorgás, stb. boldog babavárást! :)
2012. jún. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mi is elveszítettük az első babát, majd ennél a terhességnél is elkezdtem vérezni a 9. héten. Akkor vívtam az első meccset bizalomból :) . Egy rövid végigrettegett időszak után eldöntöttem, hogy ez nem mehet így tovább, muszáj megtanulnom bízni abban, hogy minden rendben lesz. Persze nem mondom, hogy ez a bizalom nem tűnt el olyan alkalmakkor, mikor pl. a gyógyszer ellenére beindult egy erősebb vérzés. De mindig ez lett a vége: vagy megtanulok bizakodni, vagy rettegni fogok. Aztán rájöttem, hogy annyira jó várandósnak lenni, hogy nem vagyok hajlandó elrontani semmivel. Így, a 3. trimeszter végén is lenne miért izgulnom (nem mennék most bele részletesen), de megint úgy döntöttem, nem teszem. Inkább továbbra is élvezem :)
2012. jún. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 mizuzizu92 ***** válasza:
hát nemleszel mert még jön cukor terhelés ,meg az uh meg minden ilyesmi, nekem az afp eredményre 1hót kelet várjak. Mert márc 15.e miatt bele gabalyodtak, 30 hetes vagyok 2 hete kaptam meg a hepatitis eredményt. szóval nekem is volt miért izgulni
2012. jún. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szegény! Előre sajnállak miután megkaptad az Afp eredményeket. Én csak azt tudom mondani, hogy ha idegeskedsz is mindig csak pozitívan gondolkodj. Mióta terhes vagyok egy nyugodt pillanatom nem volt. Holnap megyek amniocentézisre. Tehát szúúúszáááá.. :)
2012. jún. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Megvolt az amnió? Milyen volt?

Pihenj nagyon sokat, gondolom KELL is és vigyázz nagyon magadra!


Egyébként igazatok van, bízni kell abban, hogy minden rendben van. Egy kis természetes aggodalom úgyis végigkísér minket, de muszáj hinni, hogy a pocaklakó jól érzi magát.


Boldog babavárást mindenkinek!!!!

2012. jún. 11. 16:20
 16/16 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok! :)

Köszönöm szépen túl vagyok rajta és hálaistennek jól vagyok és úgy érzem a kincsem is jól van mert mocorog intenzíven. Igen pihenek, csak nehéz sokáig fekve maradnom. Nem vagyok az a típus. :D Viszont innentől kezdve meghagyom az aggódást a páromnak. Én csak pozitívan gondolkozom, hogy nem lesz semmi baj és próbálom kiélvezni a terhességem minden pillanatát ameddig még tart. Kívánok minden kismamának a nyugodt aggodalommentes napokat!

2012. jún. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!