Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is gondot okoz a...

Másnak is gondot okoz a "helyes" lehajolás nagy pocakkal? Úgy értem egyenes derékkel leguggolni.

Figyelt kérdés

Mennyire árt ha nem így teszek?

34 hetes


2009. júl. 3. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Előfordult velem is, hogy elfelejtettem "rendesen" hajolni, de ugye az a kellemetlen nyomásérzés a has alján emlékeztet rá, hogy az nem jó. Nagy baj nem lesz belőle, de mindenképpen törekedni kell rá, hogy óvjuk a pocit a felesleges nyomástól, ezért érdemes tudatosan helyesen hajolni :o)

33 hetes kimama

2009. júl. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A babának nem árt, inkább neked. Nem terhesen is célszerű helyesen leguggolni. Nekem nem esett nehezemre pockosan, de erre amúgy is odafigyelek. Egyébként is minden nap tornázok, többet között guggolni is szoktam (terhesen is tornáztam végig az utolsó napig!).

Jó babavárást kívánok neked és könnyű szülést!

2009. júl. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Meg kell tanulni, és oda kell figyelni.

Mondjuk nekem amúgy is gerincproblémáim vannak, nem is tudok másképp.

Nem is hajolni kell, azt felejtsd el, csak gugolni lehet!

2009. júl. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!