Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van az hogy eddig semmi...

Miért van az hogy eddig semmi hányingerem nem volt, most pedig 11 hetes vagyok és folyamatosan van?

Figyelt kérdés
Mindegy hogy milyen napszak van. Ugye nem baj? Eddig nem kívántam semmit, de legalább nem volt hányingerem se. Jövőhéten szerdán megyek a dokimhoz ha nem javul akkor kiírhat táppénzre? Egyébként a munkám is olyan ahol emelgetni kell(élelmiszerbolt) és már volt februárban egy vetélésem is. Köszönöm a válaszokat! 11 hetes km
2009. júl. 4. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
szia ez nem kérdés maradj otthon én 9 hetes vagyok és én se nagyon dolgozom csak beugros vagyok 1 preszoba nekem lerakják a nehezebb dolgokat hogy ne emeljek én se vagyok rosszul de még lehetek jolenne ha nem veszitenéd el !!!gondolj arra hogy lehet azért vetéltél el!!!!jo babavárást
2009. júl. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Bízok benne,és igazából a szívem mélyén tudom hogy minden rendben lesz, kétszer nem történhet meg a rossz. Meg akkor már az elején bej volt, nem is alakult ki a pici szíve. De jövőhéten szerdán már a 12 hetes uh-ra megyek és alig várom hogy újra láthassam hogy dobog a szíve, mint a 7 hetes uh-n.
2009. júl. 4. 17:29
 3/5 A kérdező kommentje:
bocsi "baj"
2009. júl. 4. 17:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Első terhességemnél a 6.-18.hétig émelyegtem.

Másodiknál a 6.-12. hétig émelygés, hányinger.

Harmadik, jelen terhességemnél a 12. héttől émelygek. Holnap lépek a 20. hétbe, de reggel még mindig émelygek. Ha nem eszek szilárdat, átcsap hányingerbe, öklendezésbe :S

2009. júl. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia!én a 6. héttől émelyegtem,10. héten kezdtem el hányni,most vagyok 17+6 hetes és még mindig előfordul olyan nap,mikor nem bírok enni,sőt,még hányni is szoktam.
2009. júl. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!