Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Problémamentes terhességnél...

Problémamentes terhességnél mennyire létszükséglet a méhszáj állapotának ellenőrzése?

Figyelt kérdés

31 hetes vagyok és azzal zaklat állandóan a doki tanácsadáson, hogy menjek hozzá méhszájvizsgálatra, mert már nagyon ideje lenne. A probléma az, hogy csak magán úton csinálja és én, ha nem feltétlenül muszáj nem fizetnék ki egy vizsgálatért 8.000 forintot. Csak a legelején voltam magánrendelésen, amikor megállapította a terhességet, azóta az sztk-ba járok, nem fogadtam fel és nem is szeretném.

A terhességem hál' istennek probléma és tünetmentes, csak néha fáj már a derekam, és délutánra picit befeszül a hasam, ha sokat mozgok.

Kinek mikor néztek méhszájat? Van olyan akinek egyáltalán nem? milyen probléma lehet abból, ha nem nézetem meg?


2012. jún. 16. 09:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nekem is megnézte minden hónapban, pedig én is problémamentes voltam.

Barátnőm pl. összeszedett egy fertőzést terhesen, ami észre sem vett, mert nem viszketett, csak bővebb folyása volt, ami meg ugye lehet a terhesség velejárója. A doki vette észre!

De a tesóm is úgy járt, ahogy már írták,hogy már a 32. héten nyitva volt a méhszája (külső) egy ujjnyira. Nyilván nem érezte, tehát még jó,hogy megnézte a doki!

2012. jún. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
4 hetente jártam a magándokihoz, mindig megnézte.
2012. jún. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Angliában élek és itt soha sem nézik a méhszájat!!!! 38 hetes terhes vagyok és még soha, senkinek se jutott ez eszébe (a szülészorvosok közül) hogy "bekukkantson" a lábam közé......Angliában egyáltalán nincs méhszáj ellenörzéses vizsgálat terhesség alatt.
2016. aug. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!