Rossz anya leszek?

Figyelt kérdés
Nem érzem mikor hol van. tehát hogy éppen hol a feje vagy a popsija, vagy éppen a kezével vagy a lábával mocorog. nem tudom milyen pozban van. ezeket ti érzitek? vagy hogy éppen melyik testrészét löki ki?
2012. jún. 20. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia. Én most vagyok 35 hetes, és én is csak találgatok hogy épp mijét nyomja ki:) Nyugi, ettől még nem leszel rossz anya! :)
2012. jún. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hány hetes vagy?

Én ezeket a kinyomásokat úgy a 28-29 héttől érzem.

Nyugi fogod még érezni.

35hkm

2012. jún. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
32 :(
2012. jún. 20. 16:30
 4/7 anonim ***** válasza:

Ilyesmitől nem vagy és nem is leszel rossz anya :)))

Én sem éreztem .soha hogy most éppen merre mit csinál,vagy éppen mivel.Kinyomta,szúrt és kész.Megcsiklandoztam,visszahúzta,kidugta máshol.Játszadoztunk.A 40 héten voltam amikor közölték velem,hogy amit eddig a combjának hittem és oda-oda nyomkodta,kifeszítette,főleg apának nagyon,az a kis feneke volt:P

2012. jún. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Micsoda? Hogy lennél ettől rossz anya?

Én soha nem tudtam, csak feltételeztem mije hol van, de csak uh-n jöttem rá, hogy jéééé!

Őszintén? Emiatt soha nem gondoltam, hogy rossz anya leszek...

Most itt járkál ellettem, 2 éves lassan és imádom, ja és most már látom mindenét, így meg is találom, ez a lényeg. :D

2012. jún. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szereted a babát,aki a pocakodban van?

Bűntudatod van,mert nem tudod mije hol van?


Ezek annak a jelei,hogy JÓ,GONDOSKODÓ,IGAZI ANYA LESZEL!!! :-)

Ha nem is éreznél most még szeretetet,az sem gond (én az elsőnél nem éreztem,csak élveztem,hogy van ott valaki,mocorog,nagy pocak van... Ha azt állítja valaki,hogy jobban szereti a gyerekét,akkor hazudik- max ugyan annyira,mint én az enyémeket,de jobban semmi kép :-D )


Őszintén megvallva,csak a 3. terhességnél tippeltem,hogy melyik testrészét nyomhatta ki :-)

Nem ezen áll vagy bukik az anyaság!!


Boldog babavárást,könnyű szülést és egészséges kisbabát!!


Üdv: 3 lányos

2012. jún. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen. kedvesek vagytok és meg is nyugodtam. az uccsó 3 gyerekes anyuka pedig megkönnyeztetett :)
2012. jún. 20. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!