Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt élénk piros...

Barackvirág 5 kérdése:

Terhesség alatt élénk piros vérzésem van alvadt vér darabkákkal. Előtte 2hétig barnás folyás. Pozitív terhes teszt 2012. 06.12. Utolsó menses első napja 2012. 05. 06. hasam nem fáj, nem görcsöl. Mégsem hagy nyugodtan a gondolat lehet épen elvetélek?

Figyelt kérdés

#vérzés #alvadt vér #pozitív terhes teszt
2012. jún. 21. 16:33
1 2 3
 11/23 Bartus Piroska válasza:
100%
Én ugyan igy jártam,elöször azt mondta a doki nincs mitöl félnem látot már olyan kismamát aki a második trimeszterig vérezgetet,barna folyásal,majd a 12hetes Uh-n azt mondta sokal kisebb mint lennie kellene és nem hall sziv hangot,vissza renelt uh-ra egy héttel késöbbre de még aznap elvetéltem.Egy has gőrcs roham tőrt rám majd ömleni kezdett a vér.:(((
2012. jún. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Az élénk piros vérzés 20-a reggeltől 21-e délig tartott du-ra már alig volt vérzés és sötét színű lett.22-től elmúlt a vérzés.Nem volt hasi görcsöm.Most tűkön ülök és várom a hétfői vérvétel eredményét.Ez a várakozás a legrosszabb!Csak kedden reggel fogom megtudni megvan-e még a terhesség.Létezik olyan hogy görcs nélküli vetélés? Ha még egy terhességtesztet csinálok valós eredményt fogok kapni?
2012. jún. 23. 08:03
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, sajnos van, hogy egyáltalán nem görcsöl az ember és a baba mégis elhal. Bár a te esetedben szerintem ha vetélésről lenne szó, a vérzéshez görcsök is társultak volna. Nekem anno semmi bajom nem volt, se vérzés, se görcs, a 12.uh-n pedig közölték, hogy már kb.1hete elhalt a baba. Ebből én semmit nem érzékeltem.

Bízz benne, hogy minden rendben lesz, más is vérezgetett már terhesség alatt, mégis egészséges babája lett. Szorítok nektek! Majd írj, mi lett!

2012. jún. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Na ma megvolt a vérvétel. Az eredményt leírom ide.:Human choriogonadotropin Eredmény 27.9 Egység IU/1 Ref.tartomány<5.3 Nem tudom pontosan mit jelent! Tudja valaki mit takarnak ezek az adatok?
2012. jún. 25. 15:30
 15/23 anonim ***** válasza:
Sajnos ebből semmit nem fogsz megtudni,mert a HCg nevű hormon még vetélés után is megtalálhathó egy darabig a szervezetben.orvossal nem beszéltél?ilyenkor nem vérvételre szoktak küldeni hanem Uh-ra...
2012. jún. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
20-án voltam a kórházban (vérzés első napja) de nem vizsgált meg ultrahanggal! Azt mondta a véreredmény után többet fog tudni.
2012. jún. 25. 16:09
 17/23 anonim ***** válasza:
jó nagy s.ggfej akkor ez a doki.(már bocsi h megjegyeztem.)
2012. jún. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Ma azt mondta a nőgyógyász,ultrahang vizsgálat után,hogy felszívódott a terhesség.2 hét múlva HCG szintet kell ellenőrizni vérből.Sajnos ez van.... :(
2012. jún. 26. 11:49
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom. Legközelebb összejön, csak ne keseredj el!

Kitartás!

2012. jún. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Kértétek Írjam meg mi van velem,hát... Sikerült ismét teherbe esnem! Tegnap voltam nőgyógyásznál,6 hetes a terhesség élénk szívhanggal. :)
2012. aug. 16. 12:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!