Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Párom nagyon megbántott...

Párom nagyon megbántott tegnap este?

Figyelt kérdés

egész éjjel zokogtam fiatal terhes vagyok remélem nem lesz baj ma megyek dokihoz


pl olyat mondott hogy hájas disznó vagyok pedig csak 170cm és 68kg és nem kövér annyira bunkó volt velem hogy az hihetetlen és ez még csak a jéghegy csúcsa volt csak azért mert a munkahelyén cseszegetik miért kell még engem is?


2012. jún. 26. 08:20
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy megpróbálok együtt érezni, de csak annyit tudok ehhez hozzáfűzni, hogy gratulálok.


A férjemmel 7 éve vagyok együtt, SOHA nem tett megjegyzést a külsőmre (pedig a 7 év alatt 10 kilóval több lettem), mert elfogad és szeret. És nem csak mondja, érezteti is , minden nap.7


NEm is tudom milyen ember az ilyen. Most kéne a legjobban melletted állnia.... pff...



25hkm

2012. jún. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%
Na ezt az utolsó mondatot mond meg neki.Akarja egyáltalán a gyereket?Tudnia kellene,hogy ez sajnos hízással jár.Rajtam szülés után is maradt is maradt plusz 10 kiló,és mégse hív a párom disznónak!Próbálj meg beszélgetni vele(ha lehet)Mesélje el mi volt a munkahelyén,és szidjátok együtt a "cseszegetőket"!Nálunk ez bevált,és így kiengedi a gőzt,nem egyszerre robban rád a haragja.A dokinál pedig biztos nem lesz baj,csak próbálj megnyugodni,nehogy magas legyen a vérnyomásod.Sajna,ilyen előfordul...De ha rendszeres,akkor valamit mindenképpen lépned kell,mert a sok ideg azért nem tesz jót.Csak NYUGI! :)
2012. jún. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:

ez esett a legrosszabbul hogy meg se hallgatja az aggodalmaimat. pedig jo lenne ha meg tudnám valakivel beszélni és nem lehordást kapnék minden alakalomért.

Azt hittem megváltozik de nem első gyereknél is ezt csinálta de ennél rosszabb is volt.

azo is gondolkoztam hazajövünk a vizsgálatról és hazamegyek anyuhoz

2012. jún. 26. 08:28
 4/45 A kérdező kommentje:
szerette volna a babát
2012. jún. 26. 08:28
 5/45 anonim ***** válasza:
69%

Szia.

Ha a párodat,már örökbe fogadtad;) és szándékozol megtartani,akkor ne a sírást válaszd!Ha ő egy ilyen tahó kisalpári,akkor vágj vissza,ha te hájas disznó vagy ő szőrös majom,menj le te is ovis szintre,vagy vágd pofán.Én 12 éve élek házasságban,de a férjem még sosem tett az alakomra becsmérlő megjegyzést.Nem is nagyon ajánlanám neki,biztos,hogy az udvaron éjszakázna és nem főznék,mosnék rá.Ott tennék alá ahol tudnék...Jól kezditek szegénykém,de ha harc hát tudod..egy nő mindig kegyetlenebb tud lenni ha akar.

2012. jún. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
100%

...hmmmm a férjed biztos tökéletes!Bunkóság tőle hogy tudja hogy terhes vagy és még így is cseszeget...persze biztos Te is érzékenyebben reagálsz most dolgokra.Ne aggódj nem lesz baja a babának!Próbálj meg lazítani,és koncentrálj kettőtökre.

A férjed pedig a saját kisebbrendűség érzését próbálja rád vetíteni,másba nem tud belekötni,ezért sérteget.

2012. jún. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:

Vagyunk páran, akik nincsenek szerencsés helyzetben. Az én taktikám kezdetben az volt, hogy őszintén elmondtam neki, hogy nagyon rosszul esik a viselkedése. Zaklatottá tesz és aggódom a pici egészségéért. Na ezt ne mondd! Csak jobban előjött az érzékeny féltékeny férfi, hogy Ő csak arra kellett, hogy megcsinálja. Szóval nálam csak az vált be, hogy türelmes vagyok vele. Sokszor kinevetem, mikor gúnyol.(Gyakran azért eltörik a mécses) Most a saját gyermekünként kell velük bánni, aki dac korszakban van.

Légy erős és kitartó. Nálunk már kezd jönni a változás(kopp,kopp,kopp) Ma reggel, mikor munkába indult kaptam én is és a pocakom is puszit :) Most már lassan mondhatom: Felhők fölött kék ég...

2012. jún. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
én nem merem kinevetni... nem akarom leirni miért......
2012. jún. 26. 08:34
 9/45 anonim ***** válasza:

Ja és én is kimegyek anyuhoz gyakran. De sose mondom, hogy azért mert egy paraszt és már kiborít. Az is jót tesz neki, mert akkor kezd a hiány kialakulni.

Kívánom, hogy lassan a Te férjed is észhez térjen. Tapasztalatból mondom, ne feleselj vissza és ne süllyedj a szintjére. Csak eltávolódtok még jobban. Ha nem reménytelen a pasi, akkor inkább ne, mert a gyereknek apa is kell. Biztatásként nézd az én példámat. erővel és kitartással visszakaphatod a szerelmét :) Ja nálunk is tervezett baba... 13 hónap után sikerült orvosi segítséggel..

2012. jún. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
82%

Szerencsére nem voltam ilyen helyzetben, de kicsit meglepett, hogy úgy kell bánni vele, mint egy dackorszakban lévő gyerekkel.... Szerintem egy párkapcsolat alapja, hogy mindkét fél egyenlő legyen és így is kezeljék egymást és a döntéseiket. Mi abszolút társként kezeljük, szeretjük egymást és alapból sem mondunk a másiknak olyat, ami nekünk sem esne jól. 40. hétben vagyok, híztam 17 kg-ot, 53-ról indultam, önmagamhoz képest tényleg gurulok, de a terhességem alatt annál rosszabbat, hogy én vagyok a legszebb kismama a világon, nem hallottam. Elgondolkodtató számomra, hogy vannak ilyen tuskó férfiak, de ami még durvább, hogy a nőt, akit szeretnek és aki a gyereküket hordja a szíve alatt, így alázzanak.

Remélem változik a helyzeted idővel, mert ebben a lelkiállapotban nem túl jó kihordani egy babát.

39 hetes kismama

2012. jún. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!