Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Párom nagyon megbántott...

Párom nagyon megbántott tegnap este?

Figyelt kérdés

egész éjjel zokogtam fiatal terhes vagyok remélem nem lesz baj ma megyek dokihoz


pl olyat mondott hogy hájas disznó vagyok pedig csak 170cm és 68kg és nem kövér annyira bunkó volt velem hogy az hihetetlen és ez még csak a jéghegy csúcsa volt csak azért mert a munkahelyén cseszegetik miért kell még engem is?


2012. jún. 26. 08:20
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:

Szia.

Akkor ne vágd pofán és ne küld az udvarra aludni,és nem kérdezem,hogy miért jön a másik gyerek,aki képes egy asszonyt ilyen félelemben tartani,az sok más dologra is képes.

És kérlek ne haragudj meg,de valamiért engedted idáig fajulni a dolgokat,pedig egy nőben annyi erő lakozik...Nem kell egy súlycsoprtban lenni,és lehet,hogy ő az erősebb fizikumú,de minden egyes pasinak megvan az a gyenge pontja,hogy meglepődnek,ha az asszony visszaadja azt a fülest.És mindig összezavarja őket,ha a nő nem szemében nem félelmet lát,hanem határozott elszántságot a visszavágásra.

Higyj magadban és az ilyentől jobb megszabadulni.KÖLTÖZZ!!!

2012. jún. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:

A munkahelyi problémákról meg éppen nem tehetsz.

Én nem gondolkodnék a helyedben, ha tudsz hova menni. Oké, hogy nagy valószínűséggel nem lesz baja a babának, dehát ez is zsákbamacska. Nem tudhatod, hogy a stressz nem árt-e neki. Végülis egy felnőtt szervezetre sincs jó hatással, nemhogy ebben a helyzetben..

26/N

2012. jún. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
49%
Ne haragudj, én a gyerek szemszögéből tudok ezzel kapcsolatban ìrni. Sajnos apukám balhézott mindíg. Párszor kapott is tőle anyu. Már én könyörögtem, hogy váljon el. Miattunk nem akarta, ne apanélkül nőjünk fel. 16 évesen nem bírtam tovább, elmentem otthonról. Mondtam, nekem jobb lenne apanélkül, mint így. Mire felnött lettem anya elvált. Igaz, nem költözött el apu, de mivel nem volt már anyuhoz köze és bármikor ki lehetett volna tenni, meghúzta magát. Te azt nézd, hogy a gyerekeidnek mit okozzhat a balhé. Én mai napig harakszom anyura, hogy nem elöbb cselekedett. Nem kicsit tették tönkre az életem.
2012. jún. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
29-es válaszolónak, Szasszi85 vagyok. Az ütéses utaláson én is teljesen ledöbbentem. Szerencsére nálunk ilyen nem volt sosem. Ilyen esetben nem harcolnék a férjemért, hanem otthagynám mindenestül, csak a gyerekem vinném. :(
2012. jún. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:

szasszi85-nek:

Így van!

26/N

2012. jún. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
33-asnak igaza van! én a 18. szülinapomat kénytelen voltam kivárni, nekem mindkét szülöm balhézott, nem bírtam őket idegileg! 18 évesen elköltöztem és a saját lábamra kellett állnom, ami nem volt egyszerű. igaz van párom akivel élek, de nem egyszerű 2 diáknak fenntartania magát, dolgozunk mind a ketten a suli mellett! ha nagyon reménytelen a srác akkor ne foglalkozz vele, nem érnek annyit a gyerekek. jobb sokszor apa nélkül ha ilyen a helyzet
2012. jún. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
vagyis hogy nem ér annyit hogy szenvedjenek a gyerekek. rosszul fogalmaztam
2012. jún. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:

13-as vagyok: ha a férjemből ilyet hozna ki a terhesség hosszú távon még inkább elgondolkodnék rajta, hogy hová tettem az eszem, amikor hozzá mentem....

Szó sincs sült galambról, csak azért mert valóban harmonikusnak mondható a házasságunk, ugyanis aki azt mondja, hogy nincsenek problémák, az vagy hazudik, vagy már olyan szinten van a kapcsolatuk, hogy nem érdekli mi van a másikkal. Azért, hogy jó legyen, bizony tenni kell, de ha teszel érte inkább jóban lesz. És ez nem csöpögős lányregény. Éppen a napokban beszéltünk erről, hogy miért van a környezetünkben ennyi válás és mi miért tudunk ilyen jól és szépen élni egymással szeretetben és tisztelve a másikat. Ja és a munkahelyi problémára sem lehet mindent fogni: azonos a szakmánk, egy cégnél dolgozunk és ugyanazon a területen, csak másik egységben...Kezelni kell tudni a dolgokat. De egy nőnek akkor sem kell minden áron valakinek a kapcájának lenni, főleg, ha az a férje, mert ahogy a kissé engem kioktató válaszoló is írta: jóban és rosszban...de ha már több a rossz, akkor miért is?

39 hetes kismama

2012. jún. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, h ha bunkó és agresszív, akkor egyáltalán mi tart mellette?????? A gyereknek apa kell duma, baromság. Az jobb lesz, ha egy életen át ezt hallgatja a gyerek, amit a bunkó férjed produkál. Az én férjem hálég nem ilyen, de ha ilyen lenne akkor inkább nevelném a gyermekeimet egyedül, de nyugalomban, mint zűrzavarban. Menj csak el anyudhoz, sőt járasd is le, mond el anyudéknak, h bánik veled. Nem árt neki egy kis lecke.
2012. jún. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:

mond meg neki, hogy imádod az adonisz testét!


tökre tapló

ne foglalkozz vele

a terhesség súlyfelszedéssel jár

az hogy cseszegetik a munkahelyén nem kéne rajtad levezetnie a fölös dühét

2012. jún. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!