Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Párom nagyon megbántott...

Párom nagyon megbántott tegnap este?

Figyelt kérdés

egész éjjel zokogtam fiatal terhes vagyok remélem nem lesz baj ma megyek dokihoz


pl olyat mondott hogy hájas disznó vagyok pedig csak 170cm és 68kg és nem kövér annyira bunkó volt velem hogy az hihetetlen és ez még csak a jéghegy csúcsa volt csak azért mert a munkahelyén cseszegetik miért kell még engem is?


2012. jún. 26. 08:20
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%
Te lány!!! Ha arra utalsz, hogy megüthet, akkor fogd a cuccod és menj jó messzire! Ilyen esetben nem kell apa...
2012. jún. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
100%
Nem mered kinevetni mert félsz hogy megver!Ugye?El tudom képzelni hogy milyen lehet neked!Nagyon sajnállak!24 hkm
2012. jún. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:

Közben érkeztek hozzászólások, és még jobban ledöbbentem...Akár a tettlegességig is elmenne?

És a másik, lehet, hogy tényleg szerencsém van és nem tudok apróságokon kívül hibát felróni a férjemnek, de én előtte is és most is úgy próbáltam alakítani az életemet, hogy soha ne kelljen azért együtt maradnom bárkivel is, mert nincs más lehetőségem, és nem hiszem, hogy egy nőnek nyelnie kell azért, mert egy gyereknek apa kell. Nem kell. Egy életünk van. Azzal az emberrel tervezzünk, és legyen közös gyerekünk, akivel partnerek vagyunk mindenben. Ha nem találtam volna ilyet, inkább egyedül maradok.

39 hetes kismama

2012. jún. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
Sértődj meg, durcizz egy darabig, akkor érzi, hogy rossz fát tett a tűzre. Mást nem tudok ajánlani. Elhagyni, gondolom, nem akarod, nem is javaslom ezt. Inkább védd meg magad valamilyen racionális érvvel.
2012. jún. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:

ekkora egy tahót, már bocsi! én a 4 éves kapcsolatomba 20 kilót szedtem fel, mert párom nem hagyta hogy fogyózzak, szerinte most vagyok jó! ha bármi bántót mond akkor hagyd a francba, menj le a levegőre sétálni kicsit, vagy barátnőkkel beszélgetni kicsit és majd ők megvigasztalnak. nekem is volt vita a terhesség elején, én mindig ezt csináltam, idővel észhez tért. szerintem nem lehetsz kövér, a magasságodra teljesen jó a súlyod :) sok szerencsét és KITARTÁS!


jó egészséget a picurnak és gratulálok

2012. jún. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:

Ahogy már írták előttem is, szerintem is szerencsésebb lenne, ha pakolnál és ott hagynád. Most attól tartani, hogy mikor üt meg, állandóan félni, ...ugye te sem szeretnéd?


nagy tahóságra vall, hogy milyen dolgokat vág a fejedhez. Én is híztam, +22kg-val mentem szülni de nem kaptam ilyen beszólásokat, pedig még szülés után is úgy néztem ki, mint aki másnap szülni fog..

2012. jún. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
12%
Most biztos jó le leszek pontozva, de ha fontos a férjed és nyilván szereted, akkor annak ellenére h bunkó segg volt, nem az a megoldás hogy tovább mérgesítitek a helyzetet. Meg emgpofozod emg hasonló. Persze jó lenne vele megbezsélni az aggodalmaidat, de ő ebben nem tud segíteni, a legtöbb férfi ezzel nem tud mit kezdeni, van egy csomó baja és ha tőled is azt hallja plusz úgy h nem tudja h ezt miért mondod pont neki akkor ideges és fisuztrált lesz. Terhes parákat bezséld meg anyuddal, barátnők stb. a tény az h erre a legtöbb férj főleg 2. gyereknél alkalmatlan...
2012. jún. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
Ha meg tényleg attól félsz hogy megüt, akkor nincs mese, jobb most külön válni mint 4-5 évesekkel...És nagyon sokan találnak párt és boldogabakk mint valaha 2 gyerekkel is...
2012. jún. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
12-es válaszoló! Az én férjem a terhesség hatására lett ilyen. A környezetemben számos párnál nehezebben dolgozta fel a változást a férj. Ez nem azt jelenti, hogy egy sz@r alak és csak azért vagyok vele, hogy legyen valakim. A házasság "jóban és rosszbanról" szól. Nálunk kialakult a rossz és kitartok mellette. A modern korban a legegyszerűbb a válás. De szeretjük egymást! Attól, hogy nem egy minta pasi az enyém és vannak kihívások és nem minden, mint a sült galamb, repül a számba, nem hagyom ott. Ha valaki ilyet nem él át, csak a jót, könnyű ítélkezni. Hidd el, ha a férjed Neked is hirtelen más lenne, nem hagynád ott, hanem megoldanád a problémát. Ha meg nem, akkor valószínű tényleg azért ment hozzá az ember, hogy csak legyen valakije!
2012. jún. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
100%

13-assal egyetértek.

Szerintem az már rég rossz, ha kinevetni nem mered, és ennek okát leírni se.

Ne haragudj, de ha már az első gyereknél is ilyen volt (lehet, hogy félreértettem, de nekem az jött le, hogy már van egy gyerek), akkor mégis minek vállaltatok még egyet?

Nyugodtan pontozhat bárki, de nekem ez nem tűnik egy boldog kapcsolatnak, de még a "kisfiús dackorszaknak" sem!

Én a helyedben keményen a sarkamra állnék, hogy mégis mi a fenét képzel magáról, hogy így beszél velem nap mint nap. Ha pedig félsz tőle, akkor nem várnám meg, hogy hazaérjen a "nehéz" munkájából, hanem fognám a kis cuccomat, a gyermekemet és húznék anyukámhoz (írtad, hogy odamennél, ha mennél). Valami férfiismerősömtől/rokonomtól meg védelmet kérnék. Végső esetben pedig hivatalos szerv.

Gyerek nélkül se szabad tűrni, félni. Ha olyan a helyzet, lépni kell, mert jobb nem lesz, ez tuti! Gyerekkel meg pláne! Ha neked van okod félni tőle, a gyereknek is lehet, erre még nem gondoltál?

26/N

2012. jún. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!