Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Párom nagyon megbántott...

Párom nagyon megbántott tegnap este?

Figyelt kérdés

egész éjjel zokogtam fiatal terhes vagyok remélem nem lesz baj ma megyek dokihoz


pl olyat mondott hogy hájas disznó vagyok pedig csak 170cm és 68kg és nem kövér annyira bunkó volt velem hogy az hihetetlen és ez még csak a jéghegy csúcsa volt csak azért mert a munkahelyén cseszegetik miért kell még engem is?


2012. jún. 26. 08:20
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:

Szerintem költözz el anyukádhoz!

A félelemben telt terhesség semmi jót nem fog hozni - ha a baba egészséges is lesz, te miért gyötröd magad?!

Ilyen apa nem kell egy gyereknek sem! Apa azért jó a gyermeknek, mert róla is példát vesz... na de ilyenről? Nőt verni...vagy fenyegetni...borzasztó! Egy pillanatig nem maradnék mellette. A nagyobbik gyerekedet nem félted, hogy ilyen feszült légkörben kell felnőnie? Ilyen példát lát maga előtt? Ha téged képes lenne verni,akkor a gyerekeiteket is!


Tavasszal, tv híradóban hallottam többször is,h csecsemőt vert meg az apa... Idáig ne fajuljon nálatok!

Ha látod az előjeleket, lépned kell: magad, s a gyermekeid érdekében!

2012. jún. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim válasza:
Ha tudod hogy ilyen (márpedig nem egyik napról a másikra lesz ilyen valaki) akkor miért mentél hozzá? Egyáltalán miért vállaltatok gyereket? Ezt megszívtad...
2012. aug. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
na mi a helyzet veletek?
2012. aug. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:

semmi volt egy hatalmas veszekdésünk és elmondtama mihez állást azota egy picivel jobb.

kiderült hogy öt cseszegitk a munkahelyén és kin éli ki? rajtam,

2012. aug. 3. 17:35
 45/45 A kérdező kommentje:
Szombaton volt egy vezskedés és abbol egy rendes kiosztás volt anya is mellém állt azt mondta még egy eset lesz hogy lejárat megaláz a saját gyerek elött megpofozza én meg hazköltözök
2012. aug. 3. 17:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!