Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Párom nagyon megbántott...

Párom nagyon megbántott tegnap este?

Figyelt kérdés

egész éjjel zokogtam fiatal terhes vagyok remélem nem lesz baj ma megyek dokihoz


pl olyat mondott hogy hájas disznó vagyok pedig csak 170cm és 68kg és nem kövér annyira bunkó volt velem hogy az hihetetlen és ez még csak a jéghegy csúcsa volt csak azért mert a munkahelyén cseszegetik miért kell még engem is?


2012. jún. 26. 08:20
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
Utolsó most ezt mért nekem írtad??Én nem mondtam hogy hagyja ott.12-es vagyok
2012. jún. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
Vagyis utolsó elötti
2012. jún. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
Bocsánat benéztem, 13. :(
2012. jún. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:

19-es válaszoló!

Ha egy férfi képes megütni a párját (akár terhes, akár nem, de ha terhes, akkor aztán főleg!!), ott komoly gond van! Ha nem is történt meg, de a kérdező lát rá esélyt, hogy megtörténjen, akkor is! Engem egyszer ütne meg a férjem, pláne terhesen, úgy hagynám ott, mint a sz@rt! Folyton rettegjek, hogy mikor ismétlődik meg??! Frászt! A terhesség nem lehet ennek az alibije/oka/kiváltója!

26/N

2012. jún. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
Akárhány gyerek is van,egy sem tud összetartani 2 embert akiknek a házasságuk rossz.A férjem anyukája és apukája a 4. gyerek után váltak el,hasonló dolgok miatt! 12-es voltam
2012. jún. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:

Én 178 cm vagyok és 83 kiló, most h. terhes vagyok fogytam 3 kilót, mert nagyon rosszul vagyok. A férjem áradozik h. milyen gyönyörű kismama vagyok, és előtte is mindig dícsért, pedig mikor össze jöttünk vékony voltam. Soha bántó megjegyzése nem volt, mióta várom a babánkat, rebgeteget segít, a munkája és az itthoni teendői mellett.

Ha tényleg félsz a tetlegességtől, én otthagynám, neked is egy életed van. Hidd el lesz jobb is, tesóm elvált a férjétől, volt egy nagyon nehéz éve, és most boldogabb mint valaha. De persze ez nem tanács, mert a te életed és te tudod h. mi a helyzet, neked mi a jó.

2012. jún. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:

Lsd előbbi hozzászólásom!

szasszi85 válasza:


Te lány!!! Ha arra utalsz, hogy megüthet, akkor fogd a cuccod és menj jó messzire! Ilyen esetben nem kell apa..


Én csak a saját férjemet védtem meg, mert az enyém is "problémás" eset "volt". De a verés más tészta! Szó nélkül ott hagynám!

2012. jún. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:
mert most váltott munkahelyet és nem gondoltam volna ennek én (mi isszuk meg a levét!
2012. jún. 26. 09:13
 29/45 anonim ***** válasza:

szasszi85, akkor egyetértünk.

Bár nekem még az is furcsa, ha tahón viselkedik a férfi. Az én férjem soha nem volt velem tahó. Terhességem idején pláne nem. Pedig én is híztam 20 kilót és sajnos a nagyja még mindig rajtam van minden próbálkozásom ellenére.:( Persze szokott viccelődni, amit nem mindig úgy veszek fel, ahogy kellene, de az teljesen ártatlan dolog.

A kérdező esete korántsem tűnik ártatlannak...

26/N

2012. jún. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
De ez arra nem mentség, hogy félj tőle!
2012. jún. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!