Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lovaglós kismamik! Szabad?

Lovaglós kismamik! Szabad?

Figyelt kérdés
Nos azt szeretném megkérdezni.. Persze tudom megrúghat a ló meg hogy vannak ennek veszélyei, de ezeken kívül lehet lovagolni pocakkal? Ártok a babának? Eddig nem is izgatott annyira, de most lenne alkalmam megint lovagolni és már nagyon szeretnék mert hiányzik! Valaki hasonló helyzetben?

2012. jún. 29. 12:33
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja amúgy 21 hetes pocakos vagyok! :) Ha számít valamelyest..
2012. jún. 29. 12:34
 2/11 anonim ***** válasza:
Tudom hogy milyen neked!!!!25 hkm vagyok és nem lovagoltam az idén még egyáltalán!Nagyon hiányzik,de nekem nem szabad,mert veszélyeztetett vagyok.Te hány hetes vagy?
2012. jún. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Dokid mit mond??Kérdezted hogy szabad e???Ha azt mondja hogy igen és a helyedben mennék,mert már totál kivagyok!2-es voltam
2012. jún. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igazából még nem mertem rákérdezni... Nem fog hülyének nézni? Nem akarok én ugratni meg hasonlók pedig jó lenne.. De már maga hogy lóháton üljek.. :D Nagyon sajnálom amúgy hogy veszélyeztetett vagy! Kitartás! Amúgy 21 hetes vagyok! :)
2012. jún. 29. 12:38
 5/11 anonim ***** válasza:
40%
Figyelj ide, én ugyan nem lovaglok, de ha jól tudom a lovaglás egy összetett izommunka, ami az alhasi részt-mindent érint, nem is beszélve arról, hogy amikor csak ügetnek lóval már megy ez a "le-fel" mozgás,ami nem biztos h a legjobb a terhesség szempontjából! Most el kell dönteni, mi a legfontosabb a lovaglás vagy a baba? Remélem nem komoly amúgy ez a kérdés, mert nonszensznek tartom, h egy kevés időt nem lehet lovaglás nélkül bírni...
2012. jún. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen pont ezért kérdezem meg. Nem tudom miért kell egyből lehurrogni. Képzeld csak a helyembe magad mikor azelőtt szinte napi szinten lovagoltam és akkor most milyen érzés már hogy 4 hónapja lovon sem ültem. De mivel nem lovagolsz ezért nem is tudod milyen érzés ez.. :(
2012. jún. 29. 12:43
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem hogy ha csak lépésben mennél vele nem lenne belőle baj.De nem néz hülyének egy normális orvos.Tőlük bármit kérdezhetsz!Nekem mondta hogy inkább ne...És kedves utolsó igen nehéz kibírni egy olyannak aki imádja a lovakat és szinte velük nőtt fel...Persze hogy fontos a baba és én ezért nem is próbálkozok,De ha a kedves kérdező nem veszélyeztetett akkor szerintem sétálni bír vele egy fél órát.2-es vagyok
2012. jún. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom ugyan, de azt tudom, h van egy fontossági sorrend, amiben most a baba az első. Lovagolni bármikor tudni fogsz még, de a babád egészsége nem "újrakezdhető". Remélem , érted. Azzal semmi gond, h imádsz lovagolni, lovakkal foglalkozni...de ezt most tedd egy kicsit félre...Amint nagyobb lesz a babád, simán mehetsz vissza, sőt jól is fog esni egy kis "torna". De a babát odakintről számos veszély érheti, nagy a kockázat lovaglás szempontjából.
2012. jún. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A lovaglás nem csak , hogy hasizmot igényel, de rázkódással is jár. Még az aerobic-ot sem igen javasolják, a futást és biciklit sem. Biztos lehetsz benne, hogy a lovaglás nem ajánlott! CSak pár hónap! Tarts ki Érte!
2012. jún. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Oké megértettem ha eddig kibírtam kibírom eztán is... Csak olyan r*hadt egy érzés mikor látom a versenyeken a többieket lovagolni... :)
2012. jún. 29. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!