Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lovaglós kismamik! Szabad?

Lovaglós kismamik! Szabad?

Figyelt kérdés
Nos azt szeretném megkérdezni.. Persze tudom megrúghat a ló meg hogy vannak ennek veszélyei, de ezeken kívül lehet lovagolni pocakkal? Ártok a babának? Eddig nem is izgatott annyira, de most lenne alkalmam megint lovagolni és már nagyon szeretnék mert hiányzik! Valaki hasonló helyzetben?

2012. jún. 29. 12:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez is orvos és egyén függő. Ismerek olyan, aki A 3. gyerekét várja, mindegyikkel lovagolt.


Az én orvosom a biciklizést meg a futást ellenzi, nekem ezek hiányoznak marhára. De nem merek kockáztatni. Az én dokim az úszást nem ellenzi. Az ismerősömé azt is, nem engedte se természetes vízbe, se uszodába.


Szóval minden orvos mást enged és ajánl. Megkérdezheted a dokid a saját megnyugtatásodra, bár én egyébként nem mernék kockáztatni. Úgy vagyok vele, hogy majd jövőre bepótolok mindent.

2012. jún. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!