Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17-18 hetes kismamik hogy...

Anita8401 kérdése:

17-18 hetes kismamik hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Tudjàtok már milyen nemű babátok lesz?

Kinek hányadik babája lesz?

Hogy bírjátok ezt a forróságot?

Előre is köszi a válaszokat

17 hetes kismami


2012. júl. 2. 13:51
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy írok, ma töltöttem a 19-et... :)

Igen, ikercsajszik :) Ők lesznek az elsők.

A ventillátor napi 24 órában, 2-es, 3-as fokozatban megy, de még így is melegem van.

Most vagyok 27 éves.

2012. júl. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

én még csak 16 leszek csütörtökön...azért írhatok?:P

még nem tudjuk kislány-e vagy fiúcska,már van egy fiunk, ő 20 hónapos.

És kegyetlen nehezen bírom a meleget...semmi energiám, mondjuk közre játszik, hogy 32fok van nálunk a lakásban...mikor felkelt fiam húzunk is át szüleimhez azt hiszem, itt laknak 10 percre és náluk van klíma...

De remélem nem lesz az egész nyár ilyen,mert kisfiam is kínlódik rendesen...

2012. júl. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:

18 hetes múltam és szuperül vagyok szerencsére.

Na jó, ez a hőség brutális, de én alapból nem bírom, így pont úgy viselem, mint baba előtt ( nehezen :D ).


Amúgy étvágyam van, de szerencsére még csak fogytam, ugyanúgy kerékpározok, mint várandósság előtt, persze óvatosabban, de azért igyekszem aktív maradni amíg bírok.

Pénteken remélhetőleg ki derül ki lapul a pocakban.

2012. júl. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:

ja, első baba.

Utolsó vagyok.

2012. júl. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

Szia! 17+4 hetes vagyok. Második baba, még nem tudjuk a nemét. Van egy 2 éves tündéri kisfiunk. Szombaton megyek dokihoz, remélem megtudjuk a nemét is.

A meleget viszonylag nehezen viselem, ami számomra meglepő, mert nem szokott "meghatni" a hőség. De most ez van... Ettől függetlenül én is rendszeresen mozgok; RR torna, bicajozás, séta. Strandra is járok, de csak combközépig megyek be a vízbe.

Eddig kb. 2 kg-ot híztam, de mindössze 51 kg-val kezdtem.

És te, kedves kérdező?

2012. júl. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

17 hetes vagyok,ikreknek indult,de az egyik felszívódott.Holnap megyek dokihoz remélem megtudjuk a nemét.Már van egy 3,5 éves fiam és megérzés szerint a pocaklakó megint fiú lesz.Úgy csúcsosodik a hasam,mint a fiamnál és az inga is azt mutatja,de majd meglátjuk.A meleg nehezen viselem,ahogy szegény kisfiam is.

2012. júl. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Sziasztok de szépen összegyűltünk :) . Én nagyon nehezen bírom a hőséget megy a klíma ezerrel :) ,mi a harmadik babánkat várjuk és még nem tudjuk mi lesz de mivel már van 2 fiunk így reméljük lányka lakik a pocakban :).

Hízni még nem híztam semmit sőt már fogytam 6 kilót :) ami nálam normálisnak számít mert egyik fiammal sem híztam semmit.

Mi jövőhéten megyünk UH-ra és reméljük végre megmutatja magát a kicsike mert eddig összeszorította a lábait :) .

2012. júl. 2. 14:10
 8/32 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os válaszoló.

Mi is így jártunk nekünk is két baba indult el de a 10-12 hét között sajnos felszívódott az egyik picuri :( .

Sajnálom :( .

De örülünk,hogy ő megmaradt és szépen növekszik :)

2012. júl. 2. 14:14
 9/32 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Én holnap leszek 18 hetes. És egy kis kukacos anyukája vagyok. első manó. Na Ő nem volt szégyelős a 12. hét óta fitogtatja a bizonyitékot. :)

A meleget rettenetesen nehezen, de ez már nem is meleg, hanem forróság.... és ahogy elnézem az egész hetünk ilyen lesz...

2012. júl. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 KicsiSzív 2 ***** válasza:

Sziasztok!

Nem tudom észre vettétek e de itt 5 anyukának is kisfia van:)Lányos anyukák nem irtak.Na mindegy csak észrevettem:)

Én 17 hetes leszek holnapután lombikbabával!Eddig ugy van hogy kislányt láttak,de ez még változhat.

Első babánk lesz.

Nehezen bírom a meleget nagyon!

Boldog Babavárást mindenkinek! :)

2012. júl. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!