Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen terhes vitamint szedtek...

Tibor215321 kérdése:

Milyen terhes vitamint szedtek-szedtetek?

Figyelt kérdés
Elevitet ne mondjátok mert 2 terhesség alatt megpróbáltam szedni és folyamatosan hánytam ahogy bevettem (nem a hányós időszakban)

2012. júl. 4. 17:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Pregnacare a 12. hétig.
2012. júl. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Kedves TIBOR! Gratulálok a 2 terhességedhez! :))))

Na viccet félretéve, én is Elevitet szedtem, és nekem is hányás lett a vége. A védőnőm a Gravidát ajánlotta, állítólag attól nem lesz hányinger. Én nem próbáltam ki, remélem kapsz tuti tippeket.

2012. júl. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Tényleg, Tibor :))))

Gratulálok én is!!!!

1. vagyok

2012. júl. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Gravida.

Eleinte Elevitet (:D) szedtem, de hánytam tőle, és amint elfogyott az első doboz, azonnal Gravidát vettem. :)

Kedves TIBOR, hány hetes terhes vagy? :) Gratulálok hozzá :) KÖNNYŰ SZÜLÉST! :P

35 hkm

2012. júl. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hehehe:))) elfelejtem mindig hozzá tenni a kérdéseimhez férjem regizett be ide és mindketten használjuk.szóval a felesége vagyok :D Még csak 3-4hetes lehet most maradt el a mensim terveztük és mielőbb el akarom kezdeni a vitamin szedését. Köszönöm a jó tippet!
2012. júl. 4. 17:48
 6/14 anonim ***** válasza:

egyetlen terhességem alatt sem szedtem semmi mesterséges vitamint. A tejben, tojásban,húsokban,gyümölcsökben,zöldségekben elég van.

Esetleg akkor szedtem volna,ha vashiányom van.

Németországban nem is engednek a terhes nőknek szedni semmit. Tanultak a Contergán ügyből.

2012. júl. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
ez igaz a másik meg ilyenkor hozzá lehet jutni rengeteg vitaminhoz a kertből csak vashiányos vagyok eleve ha nem szedem gyenge vagyok. 1szedtem végig "beteg lett" másodiknál semmit csak vas, magne b6 a görcsök miatt és semmi baja sőt nagyobb súllyal is született
2012. júl. 4. 17:58
 8/14 anonim ***** válasza:
Elevitet szedtem, de semmi bajom nem lett tőle :-)
2012. júl. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Eleinte Pharmatont, most Gravidát + folsav 3 mg-s, de pont ma mondta a dokim, hogy abbahagyhatom a vitamin szedését.


20 hkm

2012. júl. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

eddig femibion 800-at szedtem (12. hét végéig) ésmostmár femibion 400-at szedek


gratula Tibor a babához :D nyugi csak vicc volt :D

2012. júl. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!