Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetk Manna vagy Mila?

Szerintetk Manna vagy Mila?

Figyelt kérdés
Csak és kizárólag ez a két név jöhet szóba, de nem igazán tudunk dönteni, kérlek írjatok, kinek melyik tetszik jobban és miért, nyilván nem ez alapján fogunk végleg dönteni, de ez is nagy segítség lenne. A válaszokat előre is köszönöm!:)

2012. júl. 7. 20:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
39%
A Mila sokkal szebb név, mint a Manna.
2012. júl. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Jól jönne, ha megírnád a vezetéknevet. :) (De szerintem Mila)
2012. júl. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Ha csak ez a kettő név van, akkor inkább Mila.

Hogy miért? Mert nekem a Mila nőiesebb név, a Manna meg (a jelentésén túl) nekem inkább márkanévre hasonlít. :)

2012. júl. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Az én kislányom Mila:) Így én elfogult vagyok.Erre voksolok.De tényleg jól jönne egy vezetéknév:)
2012. júl. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Mila. Tök szép név!
2012. júl. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Hát most lehet nagy hülyeséget írok,de én azt hogy Manna még annó öcséméktől hallottam számítógépes játékoknál.Ha jól emlékszem az életerőt vagy valami varázserőt hívtak így...szóval nekem ez jut eszembe róla.Én a Milára szavazok!
2012. júl. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Egyértelmű: Mila! A Manna nekem olyan, mint az Anna és a Hanna valami gagyi utánzata.
2012. júl. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Húú, köszönöm szépen a válaszokat, az én szivem is a Mila fele húz egy kicsit. Egyébként a vezetéknév: Veres.
2012. júl. 7. 20:35
 9/25 anonim ***** válasza:

Azt hitem már Mennyei a vezetéknév, mert úgy szép lenne h Mennyei Manna, vagyis égi csemege :D

Bocs, ez csak szójáték..:) Amúgy Mila, sokkal jobb!!

2012. júl. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Mila :)
2012. júl. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!