Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetk Manna vagy Mila?

Szerintetk Manna vagy Mila?

Figyelt kérdés
Csak és kizárólag ez a két név jöhet szóba, de nem igazán tudunk dönteni, kérlek írjatok, kinek melyik tetszik jobban és miért, nyilván nem ez alapján fogunk végleg dönteni, de ez is nagy segítség lenne. A válaszokat előre is köszönöm!:)

2012. júl. 7. 20:24
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Mennyei Manna, nagyon jó :)))

A Mannáról nekem kis a biblia jelentés jut eszembe. Akkor inkább Panna, Panni.

Igazából a Mila sem tetszik, de jobb egy fokkal, olyan fiús, mintha Milánt becéznétek.

2012. júl. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Mila :) A fiam Milán úgyhogy már csak ezért is. A Mannáról nekem is az istenek eledele jut eszembe...
2012. júl. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
A kettő közül egyértelműen a Mila, de meg kell mondjam, hogy a Milla, tehát 2 l-lel, sokkal de sokkal szebb csengésű szerintem és a vezetéknévhez is passzol.
2012. júl. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)) Nekem az édesapám mindig azt mondta a millió helyett hogy milla, és nekem folyton ez jut eszembe, úgyhogy sajnos nálunk ez nem jöhet szóba, de ha eltudnék ettől vonatkoztatni, akkor az is gyönyörű név.
2012. júl. 8. 12:28
 15/25 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Hát ha te a millióra asszociálsz akkor az ellen nincs mit tenni, van nekem is pár ilyen nevem amit összekapcsolok valami mással. Én a kislányom Bogyó és Babóca könyveiből ismertem meg a Milla nevet, ott Milla a hóbogár, kecses, nőies, bájos én erre asszociálok.
2012. júl. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Mila inkább :)
2012. júl. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Mila
2012. júl. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
a Mila nagyon szép! :)
2012. júl. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 nittababy ***** válasza:
Mila:)
2012. júl. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Mila. Az én kislányom neve is az lesz. (Miléna de Milának fogjuk hívni) A Milláról nekem is rögtön a millió ugrik be amúgy de szép név. A Manna nekem erőltetett.
2012. júl. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!