Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetk Manna vagy Mila?

Szerintetk Manna vagy Mila?

Figyelt kérdés
Csak és kizárólag ez a két név jöhet szóba, de nem igazán tudunk dönteni, kérlek írjatok, kinek melyik tetszik jobban és miért, nyilván nem ez alapján fogunk végleg dönteni, de ez is nagy segítség lenne. A válaszokat előre is köszönöm!:)

2012. júl. 7. 20:24
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz! Nekem is rögtön a Mennyei Manna jutott eszembe!:) Egyértelműen Mila!!!
2012. júl. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Mila! Nekem a Mannáról az ekcémára használatos manna szappan ugrott be. :)
2012. júl. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Veres Mila!

A másik olyan, mintha azt mondanám, hogy vizes kanna. :D Jól választottatok! Gratulálok!!!

2012. júl. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 bendzso ***** válasza:
legyen kamilla és úgy becézitek, ahogy akarjátok :) de gondolj arra, hogy ez az édes pici csomag egyszer felnőtt néni is lesz, lehet, h nem mutat olyan jól, h dr. veres mila vagy dr. veres manna... a kamillát pedig lehet millának és milának is becézni és szerintem elegánsabb, h dr. veres kamilla :) ráadásul nekem az is furcsán hangzik, h mila- vagy manna néni... de persze ez magán vélemény és meg is írtad, h csak a fenti két név jöhet szóba, ne is haragudj, h okoskodok, de nekem ez jutott eszembe :)
2012. júl. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen a válaszokat, tegnap este megszületett Veres Mila Dorina, bár kicsit korábban mint kellett volna,d e szerencsére teljesen egészséges és semmilyen probléma nincs vele:)
2012. júl. 12. 21:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!