Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nem várt után mikor menjek...

A nem várt után mikor menjek el orvoshoz?

Figyelt kérdés

2012. júl. 21. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Kb 2 héttel a nemvárt után.
2012. júl. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Olyan soká?
2012. júl. 21. 16:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, olyan soká, mert akkor már kb 5-6 hetes leszel, és jó esetben már lesz szívhang is. Ha meg korábban mész, nem lesz még szívhang, és úgyis visszahív a 7.-8. héten.
2012. júl. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

Elmehetsz korábban is, akár az nap is amikor pozit tesztelsz, de uh-n nem fognak látni semmit, max. icipici petezsákot.

A kézi vizsgálat meg....

2 . terhesség-gyanúmmal mentem dokihoz, kb. teszt után egy héttel, a doki megnézte a méhemet tapintással. (pozi teszt, kezdtem émelyegni)

Majd közölte velem, hogy ő bizony nem érzi h meg van nagyobbodva a méhem.... várjunk még.

1 francos hetet vártam arra, h vééégre az uh-n megerősítse, h terhes vagyok....

2012. júl. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tesztelj és ha pozitív várj 2 hetet :)!
2012. júl. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2 hetet minimum kell várni! én a tesztel is 2 hetet vártam, mire megcsináltam, arra még 2 hetet mire dokihoz jutottam, igaz mi nem terveztük a manót csak jött. akkor már 9 hetes voltam, a doki szerint jó időben mentem, szépen hallatszott már a szívhang, igaz a baba még csak egy kis foltocska volt.


18 hkm

2012. júl. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
utolsó menzesz+7-8hét
2012. júl. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!