Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha anyagilag jól állnátok, és...

Ha anyagilag jól állnátok, és besikerülne egy baba egy friss, pár hónapos kapcsolatból (5 hónap), ti bevállalnátok? Vagy felmerülne a kérdés? Hogyan kezelnétek a helyzetet?

Figyelt kérdés
30-asok, első gyerek lenne.
2012. júl. 21. 17:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Jó lenne ha megtartanad a babot,én mindenemet odaadnám ha végre pozit tesztelhetnék...

A helyedben ezen nem is gondolkodnék...

2012. júl. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Saját példám....Megismerkedtünk és a következő hónapban pozitívat teszteltem:-) Nem volt véletlen, akartuk, én akkor voltam 32 éves, azóta eltelt majdnem 6 év, imádjuk egymást gyönyörű kislányunk lett és most várjuk a tesót:-) Az 5 hónap pont elég volt, hogy tudd szereted e eléggé- ahhoz egy pillanat is elég:-) Semmiképpen ne vetesd el, vele vagy nélküle de meg kell megtartani:-)
2012. júl. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Mi 20asok voltunk, amikor 3hónapos kapcsolatban jött össze a fiunk.

Azóta van egy lányunk is. Sajnos a kapcsolatunk nem felhőtlen:( de nem a kicsik miatt

2012. júl. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
A kapcsolattól függ. Apa nélkül nőttem fel, a gyerekem nem úgy fog.
2012. júl. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
58%

A gyermekvállalást NEM ANYAGI KÉRDÉS! A legszegényebb réteg a legszaporább!


Egy gyerek "csak úgy" nem sikerül be.


Első magzatot meggyilkolni amúgy is szörnyű, mi van, ha utána nem lehet gyereked soha?

2012. júl. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem a páromal az elsö sex alkalmával meg fogant a kisfiunk meg tartotam ö is mondta akarja pedig akkor ismertem meg mikor ki derült a terheségem akkor 2honapja se voltunk együtt most már 7éve vagyunk együtt és januárba volt 1 éve hogy házasok tavaly lett egy kislányunk is az elsö fiu mellé!remélem jol döntesz:)
2012. júl. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Hát mi márciusban megismerkedtünk, májusban lánykérés, szeptemberben esküvő, most vagyunk 3 éves házasok, van egy kislányunk és mindjárt megszületik a kisfiunk. Nagyon szeretjük egymást, életem legjobb döntése volt minden, pedig de sokan jajveszékeltek, hogy hülye vagyok amiért ilyen rohamtempóban egy "ismeretlennek" elkötelezem magam. Én akkor 29, párom 32 éves volt.


Szóval szerintem az, hogy 5 hónapja ismeritek egymást az nem akadály, ha megvannak az anyagiak akkor még úgysem, itt a bibi inkább abban, van, hogy a párod akarja-e?? Én nagyon gyermekpárti vagyok, de nem értek azzal együtt, hogy egy nem tervezett gyereket csak úgy megtartok, az az apának, a babának és neked is nehéz lesz. Nem hiszem, hogy olyan nagy boldogság egy rövid kapcsolatból besikeredett gyermeket nevelni miközben látod körülötted a teljes életet élő, boldog családokat. Fiatal vagy azért még, ráadásul igazi társat, férjet is nehezebben találsz 30 felett egy kisgyermekkel egyedül...


Ezt Neked kell tudnod, hogy mennyire komoly a kapcsolat. Ha az, akkor beszéljétek meg, üljetek le, az első meglepetés után az is elképzelhető, hogy nagyon örülni fog a párod (az én férjem amikor 3 hónapnyi együttélés után azt hittük terhes vagyok mert késett, majd kiugrott a bőréből örömében:).


Sok sikert, majd írd meg mi volt a reakciója!

2012. júl. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Én egy hosszabb kapcsolat alatt ismertem meg a mostani páromat, de nem volt köztünk semmi csak barátok lettünk, elég jól ismertem. 2hónapja jártunk mikor megfogant a baba, számomra nem is volt kérdés hogy megtartom. Anyagi helyzetünk átlagos. A babának mindene meglesz amire szüksége van. Ha milliomos lennék akkor se vennék meg neki minden szükségtelen vackot. Ezt ti ketten tudhatjátok, de szerintem minél előbb mondd el a párodnak is mert ennek kettőtök döntésének kell lennie. Gratulálok! 30hkm
2012. júl. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Az attól függ,hogy a párom mennyire lenne érett a dologhoz!


Most jönnek majd a lepontok,de mi 6 éve-akkor én voltam 19,a Párom 24 éves- a 2. együtt töltött hónapban úgy nézett ki a dolog,hogy terhes vagyok- nem voltam,a teszt negatív lett,csak késett 3 hetet.- akkor a Párom azt mondta,hogy Ő szeretne babát,ha a teszt most negatív,akkor a következő hónapban már direktbe gyúrunk a babára. Nem kellett sokáig próbálkozni,az első hónapban össze jött,és nagyon boldogok vagyunk- az élet elénk görgette köveit együtt gurítottuk el az utunkból,igaz,nem mindet sikerült,de a mostani nagy kő minden hónappal arrább gurul egy kicsit :-)


Ha a helyedben lennék,és az apuka nem vállalná fel,és lenne kellő keretem,olyan munkahelyem ahova vissza mehetnék,vagy jól menő vállalkozásom,akkor gondolkodás nélkül felnevelném egyedül.

Még simán találhatsz egy olyan embert,aki Téged is,és a gyermekedet is szeretné!

Plusz gondolom előbb-utóbb szeretnéd megélni Te is a születés csodáját! Hát most adott a lehetőség!!!! :-) Később lehet hogy nem,vagy csak nehezen fog összejönni egy baba!


Remélem jó döntés születik!!


Üdv:3 lányos,11hkm

2012. júl. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Szia. Mi júliusban ismerkedtünk meg, decemberben már pozit teszteltem. Mindketten akartuk a babát, így megszületett. 4éves lesz szeptemberben. Azóta született egy másik kisfiam is, aki 9hetes. Nagyon boldogok vagyunk, egy cseppet sem bántam meg. Az előző kapcsolatomból pedig már van egy 12éves fiam. A párom 27éves, én 33. A világ legjobb apukája.

3 kissrác anyukája

2012. júl. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!