Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha anyagilag jól állnátok, és...

Ha anyagilag jól állnátok, és besikerülne egy baba egy friss, pár hónapos kapcsolatból (5 hónap), ti bevállalnátok? Vagy felmerülne a kérdés? Hogyan kezelnétek a helyzetet?

Figyelt kérdés
30-asok, első gyerek lenne.
2012. júl. 21. 17:02
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Szia! fél éves volt a pàrkapcsolatom amikor teherbeestem, gyògyszer mellett. Megtartottam a babàt, én az abortuszt gyilkossàgnak tartom, mindig is elleneztem.Egy 20 éves 15 hetes kismami.
2012. júl. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Kiváncsi vagyok, mi lett veletek. Mi 5 hete ismertük egymást a férjemmel, amikor terhes lettem.

Most 6 éve vagyunk együtt , és 5 gyerekünk van. Szóval egy kapcsolat minősége nem függ az eltelt idő hosszúságától, ha az ember szerelmes, az egy pillanat altt kiderül és akkor arra már lehet alapozni. Ha pedig nem alakul ki szerelem akkor lehet együtt lenni évekig is, csak semmi értelme.

2012. szept. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!