Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csütörtökön megyek első...

Csütörtökön megyek első UH-ra. Egyszerűen nem tudom elhinni hogy van itt egy kisbaba. Mi van ha még sincs? 2 hete pzi teszt, akkor hányinger, azóta csak enyhe émelygés, mell fájdalom, kis has alji feszülés semmi egyéb. Ez tuti baba?

Figyelt kérdés

Már a méhen kívülit is elolvastam, hogy volt akinek nem volt tünete....nagyon izgulok, bíztassatok hogy itt a baba és minden rendben lesz:-)

Volt így valaki hogy nem hitte el? Mi van ha tévedett a teszt és más bajom van?


2012. júl. 24. 12:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem kb: A 10.-ik hétig álomszerű volt az egész. Azután lenyugodtam és boldogan, nyugodtan vártuk a babát. Teljesen természetes, hogy ezt érzed. Pár hét alatt megszokod és a világ legtermészetesebb dolgának fogod tartani, hogy várandós vagy. Kis idő és megszokod :o)
2012. júl. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
szaisztok lányok, jó tudni, hogy nem csak én izgulom halálra magam! 26-án leszek 5 hetes számításaim szerint, aug. 6-án tervezek dokihoz menni először. nagyon parázom...
2012. júl. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a biztató szavakat:-) Beszéltem a védőnőmmel ma (szomszédom szerencsére) Ő is nyugtatgatott, hogy minden oké lesz:-)Ti akik az elején vagytok mit éreztek, mik a tüneteitek?
2012. júl. 24. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!