Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kifordítva mossátok/mostátok...

Kifordítva mossátok/mostátok a babaruhákat?

Figyelt kérdés
Gondolom vasalni más kifordítva kell a mintákat meg ilyenek miatt. Mosni is úgy mostátok?

2012. júl. 31. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem mostam kifordítva.
2012. júl. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem csak akkor ha matricás, feliratos hogy ne töredezzen meg csak akkor
2012. júl. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, én kifordítva, sőt, amióta ilyen erős a napsugárzás, úgy is szárítom, mert volt már, hogy kiszívta a nap a színét. Vasalni szintén kifordítva.
2012. júl. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én úgy mosom, ahogy épp lekerül a gyerekről és be a szennyesbe, majd onnan a mosógépbe. Néha össze-vissza csavarodva, nem foglalkozok vele.

Vasalni élén szoktam, nem fordítgatom. Ha minta van elöl, akkor hátulról vasalom. De sok mintát simán ki lehet vasalni.

Mostanában bent teregetek, de amikor kint teregettem, akkor viszont figyeltem rá, hogy kifordítva legyenek a ruhák.

2012. júl. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kifordítva mosok mindent, kivéve a farmernadrágot, és a zoknit, harisnyát.
2012. júl. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Egyenlőre az új ruhákat mosom, ami ugye szépen van összehajtogatva. Ha majd a gyereken lesz és úgy a szennyesben, lehet hogy én sem fogok annyira foglalkozni vele. Kivéve a mintásakat. Azokat most is kifordítottam, mondjuk a mi ruhánkat mindig kifordítva mosom és úgy is teregetem.

2012. júl. 31. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!