Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányinger inkább este?

Hányinger inkább este?

Figyelt kérdés
Van olyan köztetek, akinek inkább este volt hányingere, esetleg hányt is? Nekem reggel semmi bajom, esténként meg hányingerem van, ez normális?
2009. júl. 18. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:

SZia! Szerintem estére nagyon elfáradsz és azért lehet hogy inkább akkor nem érzed jól magad. Dolgoznak a hormonok is ezerrel +fáradtság.

4 hónapos baba anyukája :)

2009. júl. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem egy hétig szinte egész nap volt, kis kihagyásokkal, függetlenül napszaktól.
2009. júl. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az elsővel egész nap. Most inkább este vagyok rosszul, de ha eszem, akkor elmúlik.
2009. júl. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én is addig vagyok jól, még eszem valamit, aztán megint hányinger. Úgy érzem, mintha folyton éhes lennék. Korog a gyomrom, hiába ettem nemrég és hányinger. Szörnyű! Folyton meg nem ehetek!!!
2009. júl. 18. 22:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idös terhes vagy? Nekem is ugyanez volt, reggel semmi este meg olyan 6-7 között jött a pokol, hanyinger, hanyas, sokszor alig birtam elaludni. nem elkeseriteni akarlak de a rennie-töl a b6 vitaminig mindent kihanytam ez kb a 13.-14 hetig tartott, azota szinte semmi, ha nem lettem volna dokinal ez idö tajt azt gondoltam volna valami baj lehet h vege... de hal´istennek semmi, csak tul vagyok ezen az idösuakon (remelem). Boldog B.V.-t, üdv 15+3 hetes
2009. júl. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, neked is minden jót. Én még csak 5 hetes vagyok. DE vaáltozó ez aaz egész, mert ma pl. semmi bajom. Nem bánnám, ha megúsznám a hányásos dolgot, csak 47 kg vagyok.
2009. júl. 19. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!