Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nem lesz semmi baj?...

Ugye nem lesz semmi baj? Uh-on megnyúlt (elongált) koponyát láttak! Volt valakinél ilyen?

Figyelt kérdés
21 hetes vagyok a Bpd-je 17 hetesnek felel meg(40mm),és azt mondták meg van nyúlva a koponyája.A többi méret megfelel a korának.Az orvos azt mondta nincs semmi baj,de én nagyon aggódom.
2012. aug. 7. 17:02
 1/9 anonim ***** válasza:
18%

Ha a doki azt mondja nincs gond, akkor minek aggódsz? Gondolj bele épp ésszel, ha baj lenne tuti nem küldött volna úgy el, hogy nincs baj.

Legyen már eszed, élvezd, hogy babás vagy! Térj észhez!

Azt sem tudod mit jelent, az, amiért aggódsz...

2012. aug. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 eszo ***** válasza:

szia!

én még nem is hallottam ilyenről,de ha a doki azt mondta nincs baj,akkor nem is lesz..nyugi!

én péteken voltam 20 hetes, akkor voltam ultrahangon, esetleg összehasonlításképp leírom az adatainkat:

BPD: 47 mm

AC:143 mm

HC: 173 mm

FL:36 mm


biztosan jól megnézte a fejecskéjét is nyugi!!!nem lezs gond! :-)

2012. aug. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha egy szakembernek (orvos), aki vizsgált, nem hiszel, tudnál hinni olyan nem orvosoknak, akik nem láttak soha sem téged, sem a gyereket?


Nem értem... de biztos én vagyok a hülye.

2012. aug. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Azért tettem fel ezt a kérdést,hogy hátha van valakinek tapasztalata és tud rá választ adni és nem azért,hogy lehurrogjatok.Akkor inkább ne is válaszoljatok.Nektek biztos problémamentes a terhességetek és nem kívánom ezt nektek,hogy idegeskedjetek.

2.-nak köszönöm a választ!

2012. aug. 7. 17:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj kérdező, de szerintem többet ér az , ha doki azt mondja ne aggódj, mintha valaki járt már hasonló cipőben.Az orvos biztos látott már sok ilyet.Szerintem senki nem hurrogott le.
2012. aug. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én kérek elnézést!Csak megijedtem!
2012. aug. 7. 18:00
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

a kédezőt védeném egy kicsit: lehetne kicsit finobban is fogalmazni, hogy ne földbedöngölésnek hangozzék. A "szerintem" és az "én véleményem" kezdetű megfogalmazás kicsit lágyabban hangzik, mint a felszólító mód!

A második terhességem nekem is komplikált volt, meg tudlak érteni, hogy aggódsz. Nekem is jól jött volna anno ha valaki leírja, hogy nála a hasonló eset hogy alakult.

A kérdésedre visszatérve szerintem is, ha a doki azt mondta, nem kell aggódni, akkor nincsis rá ok.

2012. aug. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, csak sajnos valakinek nem használ a szép szó, ha egy orvosnak nem hisz, akkor mit lehet mondani???
2012. aug. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
bármit, de gentleman stílusban (tudod az az a személy, aki úgy küld el a p--ba, hogy alig várod, hogy indulhass:))
2012. aug. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!