30 hetesen +14 kg?

Figyelt kérdés
170/60 ról indultam, egyenletesen jöttek fel, sztetek ez "elfogadható"?

2012. aug. 7. 19:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia!


8-as vagyok.

172cm és 75 kiló.Azért több mint Te :)

2012. aug. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
igen, azért így ez más:)
2012. aug. 11. 19:29
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem pont köztes a felszedett kilóid hisz nem is brutál sok de nem is kevés,majd lemegy a szoptatás alatt!!:))én +20 kilót szedtem fel 37 héten keresztül és szültem két 3,5 kilós babót:)
2012. aug. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

köszi!:) gratulálok!

hát igen, van aki nem sokat hízik..én még azt se mondhatom el, hogy édességeket ettem, mert bár persze lement egy egy fagyi vagy pár kocka csoki, egy szelet süti, de abszolút nem volt jellemző. ez genetika is, legalábbis anyukám is sokat hizott velünk, tesóm is igy hizik -ő is most várja a lányát. nem tudom még mennyi jön fel, de végülis ezek már jórészt az ő tartozékai...hát ja meg a víz, mert az látszik, hogy van a bokámon;(

2012. aug. 12. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!