Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen pelenkát vesztek...

Milyen pelenkát vesztek születendő babátoknak? Hol szerzitek be?

Figyelt kérdés
tudom,hogy az első 2hónapra minőségit érdemes venni.Mégis: Libero,Pampers,Huggies vagy vmi.mást?
2009. júl. 20. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Mi vettünk egy Pampers 1-es (2-5kg-ig)meg egy Huggies 2-es (3-6kg-ig).Aztán majd folyamatosan mert nem tudjuk mekkorka lesz a picur.Én kipróbálom hogy majd melyik lesz jó mert mindenki mást dicsér.Majd kitapasztalod magad hogy nektek melyik a jó.Amúgy én a DM-ben veszem vagy a Müllerben de mindenhol kapni csak nem mindegy mennyiért.Jó babavárást.38 hetes km
2009. júl. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
4 hetes a lányka. Kipróbáltam: babylove -nem rossz, libero-nagyon tetszik, puha, nekem nem tűnik vastagnak. A huggies nem tetszik, mert szerintem túl műanyagos, ráadásul a ragasztócsík széle kidörzsöli a combiját. A pampers tetszik eddig legjobban, mert puha, vékony, pamuthatású. Próbálom figyelni az akciókat, később -ha tudunk menni vásárolni- metro extra nagy csomag remélhetőleg alacsonyabb árárt...
2009. júl. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia,

Mi a Pampers newborn pelenkával kezdtük (3300 g-mal született a lányom) és az 5. hétig használtuk. Ez elég jól bevált. Azonban a Pampers következő méretéből már ha oldalt fekszik, akkor kifolyik a pisi, nem olyan jól tart oldalt. Pedig 3 és 6 kg közöttieknek ajánlják,és Babám már 4,8 kg. Illetve ha a hátán fekszik és emelgeti a lábát, akkor volt, hogy a kaki is kifolyt kicsit.

Majd Molte ökopelenkával próbálkozunk, de az még nagy rá. Ezt még nem ismerem, nem tudom beválik-e.

2009. júl. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi így használtuk/használjuk:

1. Libero 1

2. Pampers 1

Mindkettő jó volt, de a P. nekünk később volt méretre jó, mert vékonyka a lányom. Szerintem minden irányban nagyobb, mint a Libero.

3. Libero 2

4. Pampers 2 (alig vártam, hogy elfogyjon, akkora csalódás volt az 1-hez képest)

5. Rossmann Babydream 3, Lidl Sevena 3, Tesco lila 3

Még mindig ezeket használjuk, kivéve a Babydream-et, mert abból már 4-es kell.

8,5 hónapos, 8 kg a lánykám.

Csak próbálgatással fogod megtudni, melyik a babád számára a legjobb. Függ a nemétől, súlyától, testalkatától is.

Én a Libero-ra esküszöm, csak kicsit borsos az ára.

2009. júl. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én még nem szültem, de már kérdezgettem az ismerősöket, akik nemrég szültek. Szinte mindegyik a Pampers pelenkát dicséri, de azt hiszem, mind közül ez a legdrágább is.

De mostanában más fórumokon NAGYON dicsérik a Tesco színes pelenkát is.

Még nem tudom, nekünk mi válik be, de én szerintem elsőre a Pampersből és a Tesco színesből fogok venni egy-egy csomagot, aztán váltunk, amíg nem találunk megfelelőt.

30hetes km

2009. júl. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Mindenkinek szép és boldog életet!!!
2009. júl. 21. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!